Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Yonex Nanoray 10F Blue

Yonex Nanoray 10F BlueYonex Nanoray 10F Blue

165.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

189.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Produkcja: Chiny
  • Seria: NanoRay
  • Waga: 4U
  • Grip: G4
  • Założony naciąg: tak
  • Pokrowiec: 3/4

Opis

 Rakieta do badmintona Yonex Nanoray 10F - elastyczna konstrukcja przeznaczona dla osób początkujących oraz mniej doświadczonych graczy.

Konstrukcja została wzbogacona o technologie poprawiające komfort i jakość gry. Bardziej aerodynamiczny profil głowicy Aero Frame pozwala na mocniejsze uderzenia i szybsze zagrania. TFA CAP czyli udoskonalony i bardziej wyprofilowany kształt trzonka łączącego rączkę rakiety z shaftem. Dodaje sprężystości całej kostrukcji, poprawia tumienie drgań oraz pozwala na wygodniejsze ułożenie kciuka.
 
Seria rakiet Nanoray z lekką głowicą zapewnia szybki i kontrolowany zamach dzięki zastosowaniu nowej aerodynamicznej ramy. Kolekcja rakiet Nanoray zaprojektowana jest dla graczy, którzy zmuszają swoich przeciwników do szybkiej gry obronnej z głębi kortu.

Rakieta w sprzedaży jest fabrycznie naciągnięta przez producenta oraz posiada oryginalny pokrowiec (na 3/4 długości rakiety).

Flex: elastyczna,
Waga: 83 g (4U/G4),
Materiał: Rama: Graphite ; Shaft: Graphite/Nanomesh+Carbon Nanotube,
 
 
 
NANOMESH + CARBON NANOTUBE - nowy, ekskluzywny materiał dodawany do głowicy i/lub shaftu rakiety zdecydowanie poprawia jej siłę zamachu, wytrzymałośc i odporność na uderzenia w ramę. Połączenie nanocząstek węgla z żywicą tworzy wyjątkową konstrukcję rakierty z lekką główką dzięki czemu każdy zamach jest jeszcze łatwiejszy i szybszy.
 
ISOMETRIC - izometryczny kształt głowy rakiety maksymalizuje obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych, tworząc większy sweetspot. Zapewnia to bardzo stabilną i precyzyjną powierzchnię uderzenia, nawet dla nie centrycznych trafień.
 
AERO FRAME - profil ramy zmniejsza opór powietrza i pozwala na szybszy zamach.
 
TFA CAP - zupełnie nowy kształt, który zapewnia dodatkową sprężystość shaftu aby przyspieszyć powrót po uderzeniu. Dodatkowo poprawia tłumienie drgań oraz umożliwia wygodne ułożenie kciuka.
 
 

Isometric

Isometric

Izometryczny kształt głowicy zwiększa obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych. Rakieta z izometryczną główką posiada większy tzw. sweetspot (obszar gdzie uderzenie jest najsilniejsze i najbardziej stabilne). Technoogia znacznie ogranicza liczbę niecentrycznych trafień i ich niekorzystne efekty.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Piotr, 2019-10-26 | Opinia zaczerpnięta z Yonex Nanoray 10F Yellow

Yonex Nanoray 10F Yellow

bardzo dobra rakieta na początek dla młodszych i dla starszych graczy tego sportu .

Inne od Yonex

249.00zł   329.00zł

Yonex Voltric Glanz

360 o

249.00zł   329.00zł

Inni kupili również:

129.00zł   175.00zł

99.00zł   109.00zł

79.00zł   89.00zł

125.00zł   129.00zł