Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

title border

Crossminton

CROSSMINTON (dawniej Speed Badminton lub Speedminton) to nowa dyscyplina wśród sportów rakietowych. Jest to gra łącząca squash z badmintonem i tenisem - szybki badminton. Gra jest stosunkowa prosta, wystarczy podstawowa sprawność fizyczna, aby doskonale się bawić tym sportem. Jest to sport zarówno dla osób grających rekreacyjnie, jak i dla profesjonalistów.

Pokaż filtry

Ukryj filtry

Producent
Status
---

Crossminton - graj kiedy tylko chcesz i gdzie chcesz: w hali w parku albo na plaży... nie potrzebujesz siatki - po prostu baw się. Lotki (Speeders) latają prosto i bez zawirowań nawet gdy wieje wiatr. W dzień czy w nocy na luzie czy podczas ekscytującej rywalizacji - graj kiedy tylko masz ochotę. Speedminton: świecące w ciemności lotki, błyskotliwa zabawa.