Yonex Arcsaber 7 Pro Gray / Yellow
659.00zł SCD ? 779.00zł
koszt: | wysyłka: | |
---|---|---|
Proshop Kraków: | 0.00zł |
do 3 dni roboczych |
inPost paczkomaty | 0.00zł |
do 1 dnia roboczego |
Kurier | 0.00zł |
dzisiaj |
Odbiór osobisty: | 0.00zł |
koszt: | wysyłka: | |
---|---|---|
Proshop Kraków: | 0.00zł |
do 3 dni roboczych |
inPost paczkomaty | 0.00zł |
do 1 dnia roboczego |
Kurier | 0.00zł |
dzisiaj |
Odbiór osobisty: | 0.00zł |
Opis produktu
Zastosowana innowacyjna technollogia T-Anchor znacznie stabilizuje rakietę przy niecentrycznych odbiciach. Systemy Solid Feel Core oraz Ultra PEF (poly ethylene fibre - ultrasztywny i lekki materiał) odpowiadają za tłumienie przenoszonych wibracji i bardzo dobre czucie lotki. Super Slim Shaft to rama średnicy zaledwie 7 mm, poprawiająca właściwości aerodynamiczne, a co za tym idzie szybkośc wymachu. Jest to wszechstronna rakieta dla wymagających zawodników.
- Materiał: Wysokomodułowy grafit / Ultra PE Fiber
- Rekomendowana siła naciągu: 8.5 - 12 kg
- Rekomendowany naciąg: Exbolt 63 (kontrola) / Exbolt 65 (moc)
- Rakieta dłuższa od standardowej o 10 mm
- Solid Feel Core
- Super Slim Shaft
- Energy Boost Cap Plus
- T-Anchor
- New Built-In T-Joint
- Pocketing Booster
- Enhanced Arcsaber Frame
Cechy szczególne

System poprawiający komfort gry poprzez wyeliminowanie uciążliwych wibracji. Jest stosowany we wszystkich rakietach wyprodukowanych w Japonii.

Łączenie trzonu z głowicą (T-Joint) wykonane z żywicy epoksydowej, poprawia parametry ramy, dzięki zmniejszeniu rozmiaru i wagi oraz zwiększa jej stabilność.

Izometryczny kształt głowicy zwiększa obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych. Rakieta z izometryczną główką posiada większy tzw. sweetspot (obszar gdzie uderzenie jest najsilniejsze i najbardziej stabilne). Technoogia znacznie ogranicza liczbę niecentrycznych trafień i ich niekorzystne efekty.
Specyfikacja techniczna Yonex Arcsaber 7 Pro Gray / Yellow
Założony naciąg: | nie | ||
Produkcja: | Japonia | ||
Seria: | ArcSaber | ||
Waga: | 4U | ||
Wyważenie: | even | ||
Sztywność: | średnia | ||
Grip: | G5 | ||
Pokrowiec: | pełny | ||
Rek. siła naciągu: | 8.5 - 12.0 kg |
Opinie o produkcie
Ten produkt nie ma jeszcze wystawionych oponii
2023-06-07 - to możesz być Ty!
Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.
Negocjuj cenę

Inne od Yonex
Inni kupili również