Mój koszyk

0

Łączna wartość

0.00zł

Yonex Astrox 99 Game Cherry Sunburst
Yonex Astrox 99 Game Cherry Sunburst

Yonex Astrox 99 Game Cherry Sunburst

| ASTR 99PGAM CS

449.00zł SCD ? 529.00zł

Inne kolory

Yonex Astrox 99 Game White Tiger

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Opis produktu

Astrox 99 GAME jest zalecany dla średnio zaawansowanych graczy w badmintona. Materiały i technologie zastosowane w ramie zostały stworzone specjalnie dla regularnych graczy badmintona na średnim poziomie. 
  • Balans: Head Heavy (na główkę)
  • Flex: Średnio-sztywna
  • Naciąg: Fabryczny
  • Rek. siła naciągu: 9-12.5 kg
  • Rekomendowany naciąg: Aerobite (kontrola), BG-66 Force (moc)
  • Materiał: HM Graphite / Nanomesh NEO
  • Rakieta o 10 mm dłuższa od standardowych
  • Technologie: Isometric, Slim Shaft, Nanomesh Neo, Rotational Generator System, Power Assist Bumper, Built-In T-Joint, Energy Boost Cap, AerBox+ Frame
Energy Boost Cap
Nowy kształt zapobiegając skręcaniu wału, zwiększenie kontrolę.

Nanomesh NEO
Zapewnia silniejszą bardziej elastyczną ramę, podczas gdy zwiększony wałek Flex zapewnia maksymalną moc.

Slim Shaft
Cieńsza rama dostarcza szybkiego zamachu i lepszego czucia.

Power-Assist Bumper
Większa moc dzięki nakładce z wolframu, dającej o 55% więcej masy* niż konwencjonalne przelotki. Power-Assist Bumper wzmacnia system generatora obrotowego, szybciej przenosząc dynamikę na lotkę.

Cechy szczególne

Okiem gracza

Okiem gracza
Ideał do gry ofensywnej. Nie jestem żadnym zawodowym graczem, ale zdarza mi się wziąć udział w lidze czy turnieju. W badmintonie cenią sobie przede wszystkim to, że mogę się zdrowo wyżyć. Uwielbiam biegać i skakać po korcie, gram głównie singla. Szukałem rakiety, która będzie mi pomagała uderzać naprawdę mocno, bo wg mnie chodzi o to, żeby cisnąć przeciwnika i zmuszać go do błędów. Preferuję zdecydowanie ofensywny styl, słabiej u mnie z obroną kiedy trzeba odeprzeć atak. Astrox 99 od samego początku mi podpasowała. Przed zakupem testowałem jeszcze wersję Pro, która w moim odczuciu była znacznie cięższa, a tak jakoś lepiej leżała w dłoni i układała się do zagrań. Może gdybym nie miał tak dużo siły i potrzebował dodatkowej mocy to wybrałbym Pro, ale wersja Game jest w sam raz dla mnie. Rakieta wygląda świetnie, połączenie kolorów jakby noc mieszała się z zachodem słońca. Czarny, czerwony, pomarańczowy - kolory sprawiają, że wygląda bardzo agresywnie. Podoba mi się takie malowanie rakiet. Yonex robi to naprawdę dobrze, wykończenie całej ramy nie pozostawia niczego do życzenia. Nie jest to najtańsza rakieta i na taką nie wygląda, bliżej jej do pozycji premium. W zasadzie niewiele różni się od wersji Pro, która jest już dużo droższa. Ja nie widziałem sensu w dopłacaniu, tym bardziej, że lżejsza wersja bardziej mi odpowiada.

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych opinii

2024-07-23 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Yonex

Inni kupili również