Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Yonex Astrox 100 Game Kurenai

Yonex Astrox 100 Game KurenaiYonex Astrox 100 Game KurenaiYonex Astrox 100 Game Kurenai

399.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

429.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Zobacz również

27.00zł   34.00zł

18.00zł   20.00zł

89.00zł   99.00zł

Opis

Najnowsza rakieta ASTROX 100 GAME wywodzi się z rakiet serii Astrox 100 ZZ, która jest topowym modelem firmy Yonex. Rakieta zdobywa niespotykany dotąd poziom zaufania wśród najlepszych graczy badmintona na świecie. Nowe innowacje i materiały z których jest wykonana zwiększają wydajność, moc i precyzję uderzenia. Rama tej rakiety wykonana jest z grafitu HM, wolframu i nanomeshu. Dzięki systemowi generatora rotacji, który zwiększa kontrolę gry, Astrox 100 Game jest konkurencyjną opcją dla średniozaawansowanych graczy i ambitnych początkujących. Ta rakieta do badmintona Yonex zawiera wiele niesamowitych technologii, które ułatwią Ci grę! Rakieta dłuższa o 10 mm.

  • Balans: Na główkę
  • Flex: Średnio sztywna
  • Konstrukcja: HM Graphite, Nanomesh Neo, Tungsten
  • Rek. siła naciągu: 9 - 12.5 kg
  • Rekomendowany naciąg: BG66 Force (siła), Aerobite Boost (kontrola)

Technologie:

NANOMESH NEO
Zapewnia silniejszą bardziej elastyczną ramę, podczas gdy zwiększony wałek Flex zapewnia maksymalną moc.

ISOMETRIC
Izometryczny kształt głowicy rakiety maksymalizuje obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych, tym samym powiększa pole aktywnego trafienia nawet dla niecentrycznych uderzeń.

AERO + BOX FRAME
AERO + BOX frame to szybki zamach, dokładne uderzenie oraz solidne czucie.

NEW BUILT-IN T-JOINT
Nowo zaprojektowany lekki “NEW Built-in T-Joint” zbudowany z żywicy epoksydowej poprawia parametry ramy przez zmianę kształtu i zmniejszenie wagi oraz zwiększenie jej stabilności.

Rotational Generator System

Stosując teorię przeciwwagi, balans i waga rakiety zostały zaprojektowane tak, aby przejścia do następnych odbić mogły być wykonywane płynnie z niezwykłą prędkością.

Energy Boost Cap
Nowy kształt zapobiegając skręcaniu wału, zwiększenie kontrolę.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie