Mój koszyk

0

Łączna wartość

0.00zł

Victor Auraspeed 90K Metallic R
Victor Auraspeed 90K Metallic R
Victor Auraspeed 90K Metallic R
Victor Auraspeed 90K Metallic R
Victor Auraspeed 90K Metallic R

Victor Auraspeed 90K Metallic R

rakieta do badmintona | 202414

899.00zł -23% SCD ? 1163.00zł

Wybierz gratis:

- +

Specyfikacja produktu

 • Założony naciąg: nie
 • Produkcja: Chiny
 • Pokrowiec: brak
 • Maks.siła naciągu [kg]: 13.5
 • Rek. siła naciągu: 9.0 - 13.5kg
Pełna specyfikacja
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty
0.00zł

koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty
0.00zł

Opis produktu

Rakieta do badmintona Victor Auraspeed 90K Metallic R to ultra szybka rakieta, która daje niesamowitą kontrolę i generuje potężne ataki. Świetna propozycja dla singlistów!

 • Materiał rama: High Resilience Modulus Graphite + Nano Fortify TR++ HARD CORED TECHNOLOGY
 • Materiał shaft: Metallic Carbon Fiber
 • Kształt: izometryczny
 • Wyważenie: centryczne
 • Sztywność: średnio-sztywna
 • Maksymalna siła naciągu: ok. 13,5 kg
 • Typ gry: szybkie wymiany
 • Typ gracza: zaawansowany
 • Rakieta z załączonym przez producenta naciągiem VBS-66 Nano White. Jeśli klient życzy sobie, aby założyć dołączony naciąg, prosimy wskazać siłę z rozwijalnego menu

Technologie:

METALLIC CARBON FIBER

Połączenie cienkiej warstwy metalu i wysoko wytrzymałego włókna węglowego, stopionego w metaliczne włókno węglowe. Zapewnia wyjątkowe uczucie, gwarantując niezrównane wrażenia podczas uderzeń. Wprowadzenie metalicznego włókna węglowego do ramy pomaga zwiększyć siłę uderzenia i wytrzymałość ramy. Natomiast wprowadzenie metalicznego włókna węglowego do trzonka zapewnia bardzo elastyczne wyczucie uderzenia i lepsze przenoszenie siły. Gwarancja szybkości i precyzyjności.

VICTOR ANTI-TORSION SYSTEM

Szaft rakiety jest kluczem do przenoszenia mocy podczas uderzeń, dlatego marka VICTOR zaangażowała się w opracowywanie nowych technologii. Dzięki połączeniu wysoce sprężystych materiałów i innowacyjnej konstrukcji VICTOR stworzył najlepszy w historii szaft o niesamowitej odporności na skręcanie i niezwykłej sprężystości.

NANO FORTIFY TR+

Zbudowany w oparciu o mocne strony NANO FORTIFY TR, NANO FORTIFY TR+ został zaprojektowany z zaawansowanego, trwalszego włókna węglowego, które jest mocne, ale zapewnia przyjemną sprężystość i wyczucie w dłoni.

DYNAMIC-SWORD

W oparciu o zasady aerodynamiki, DYNAMIC-SWORD jest jeszcze bardziej dopracowany w stosunku do SWORD poprzez odpowiednie dostosowanie różnych pozycji na ramie. Pozycje godzin 12 i 6 są skierowane do wewnątrz natomiast pozycje godzin 3 i 9 są skierowane na zewnątrz. Struktura ramy przypominająca łopatki ma większą powierzchnię przekroju. Dzięki czemu przepływ powietrza jest zdecydowanie lepszy a manewry rakietą szybsze i płynniejsze.

WHIPPING ENHANCE SYSTEM

System WHIPPING ENHANCE to innowacyjna technologia wprowadzona w celu poprawy dynamiki rakiety do badmintona. Polega ona na zastosowaniu miękkiego materiału w określonej części trzonka rakiety, szczególnie w pobliżu gardła. Ten miękki materiał działa jak sprężyna, co zwiększa przyspieszenie główki rakiety w momencie "bicia", czyli uderzenia lotki. Dzięki temu gracz może generować bardziej strome i szybsze ataki, zachowując jednocześnie kontrolę nad ruchem rakiety. Ta innowacyjna technologia przyczynia się do poprawy dynamiki gry i zdecydowanie zwiększa satysfakcję z wykonywanych uderzeń.

REBOUND SHIELD

Wprowadzenie wielowarstwowej konstrukcji ramy, opartej na wysoko sprężystym i wytrzymałym włóknie szklanym, stanowi znaczący krok w poprawie elastyczności i komfortu podczas uderzeń w grze w badmintona. Ta innowacyjna technologia wykorzystuje zaawansowane materiały kompozytowe, które zapewniają nie tylko wyjątkową wytrzymałość, ale także elastyczność ramy. Dzięki temu gracze mogą odczuwać bardziej naturalny feedback podczas uderzeń, co przekłada się na większy komfort i kontrolę nad ruchem rakiety. Dodatkowo, właściwości sprężyste włókna szklanego pozwalają na efektywne przenoszenie energii podczas uderzeń, co z kolei przyczynia się do zwiększenia siły i precyzji ataków. W rezultacie, ta zaawansowana konstrukcja ramy przyczynia się do poprawy wydajności i doświadczenia gry, zapewniając graczom optymalne warunki do osiągania sukcesów na boisku.


PYROFIL BY MITSUBISHI

Włókno węglowe PYROFIL oraz jego kompozyty stanowią zaawansowane, wysokowydajne materiały, których pochodzenie sięga Japonii. Te innowacyjne materiały są znane ze swojej ultra lekkości oraz wyjątkowej wytrzymałości. Charakteryzują się one także intensywnymi wiązaniami, co przyczynia się do doskonałej amortyzacji rakiety i zwiększenia kontroli podczas gry.

Włókno węglowe PYROFIL jest często stosowane w produkcji ram rakiet do badmintona ze względu na swoje wyjątkowe właściwości mechaniczne. Dzięki ultralekkiej konstrukcji zapewniają one nie tylko szybkość ruchu, ale także precyzyjną kontrolę nad uderzeniami. Dodatkowo, doskonała amortyzacja pozwala graczom na komfortowe i płynne wykonywanie złożonych ruchów, co przekłada się na poprawę wydajności i doświadczenia gry.

Wykorzystanie tych zaawansowanych materiałów w konstrukcji ramy rakiet badmintonowych umożliwia graczom osiągnięcie optymalnego balansu między siłą a kontrolą, co sprawia, że są one popularnym wyborem wśród zaawansowanych graczy, poszukujących wysokiej jakości sprzętu do osiągania sukcesów na boisku.

SEVEN SIX - 76

Konstrukcja z jednoprzejściowym otworem przelotowym to innowacyjne rozwiązanie, które wpływa na efektywność i trwałość naciągu w rakiecie do badmintona. Mechanizm ten polega na zastosowaniu pojedynczego otworu, przez który przechodzi naciąg, eliminując tym samym zbędne tarcie pomiędzy nimi. Dzięki temu zmniejsza się utrata naprężenia naciągu w trakcie gry, co ma kluczowe znaczenie dla utrzymania optymalnych warunków gry przez dłuższy czas.

Redukcja tarcia pomiędzy strunami przekłada się również na wydłużenie żywotności naciągu. Mniejsze obciążenie naciągu skutkuje zmniejszoną ilością zużycia materiału oraz mniejszym ryzykiem pęknięć czy rozciągnięcia. Dzięki temu gracze mogą cieszyć się dłużej zachowaniem pierwotnych właściwości swojej rakiety, co ma istotne znaczenie dla komfortu w grze oraz dla osiągania najlepszych wyników.

Konstrukcja z jednoprzejściowym otworem przelotowym jest zatem innowacyjnym rozwiązaniem, które pozwala poprawić wydajność i trwałość rakiet do badmintona, co czyni je atrakcyjnym wyborem zarówno dla profesjonalnych graczy, jak i dla amatorów poszukujących wysokiej jakości sprzętu

Specyfikacja techniczna Victor Auraspeed 90K Metallic R

Założony naciąg: nie
Produkcja: Chiny
Seria: Auraspeed
Waga: 4U
Wyważenie: even
Sztywność: sztywna
Grip: G5
Pokrowiec: brak
Materiał: grafit
Maks.siła naciągu [kg]: 13.5
Rek. siła naciągu: 9.0 - 13.5kg

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych opinii

2024-07-22 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Victor