Mój koszyk

0

Łączna wartość

0.00zł

Victor A930 CX Black / Gold
Victor A930 CX Black / Gold
Victor A930 CX Black / Gold

Victor A930 CX Black / Gold

buty do badmintona | 202175

800.00zł SCD ? 878.00zł

Opcja

  |  Tabela rozmiarów

- +

Specyfikacja produktu

Pełna specyfikacja
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty
0.00zł

koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty
0.00zł

Opis produktu

Aby w dalszym ciągu zapewniać profesjonalnym zawodnikom najwyższy poziom komfortu, Victor nie zaprzestaje we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych materiałów i technologii, a rezultatem tego wysiłku jest wysokowydajny but halowy A930 CX. Zapewni niezrównaną amortyzację, szeroko rozumiany komfort użytkowania, ochronę przed urazami, doskonałe czucie podłoża, przyczepność oraz trwałość

Zastosowane technologie:

LS-S
Zewnętrzna część przedniej części buta została zaprojektowana przy użyciu wytrzymałego TPU. Technologia ta znacznie poprawia stabilność boczną podczas intensywnej i szybkiej zmiany kierunku podczas gry.

CARBON POWER
Zastosowanie trójwymiarowego arkusza włókna węglowego zapewnia stabilność podeszwy środkowej i zmniejsza obciążenie skrętne łuku stopy.

NEO DUPLEX
Nowo wynaleziona podeszwa środkowa o strukturze podwójnego klina. W oparciu o zasadę biomechaniki, specjalny amortyzujący/elastyczny materiał nakłada się na materiał podeszwy środkowej. Doprowadza to do uzyskania podeszwy środkowej o strukturze podwójnego klina, która zapewnia zarówno absorpcję energii, jak i stabilne wsparcie.

V-TOUGH
Wewnętrzna powierzchnia palców wykonana jest ze specjalnego, wyjątkowo odpornego na zużycie materiału, który znacznie wydłuża żywotność obuwia. Testy poziomu zużycia wykazały, że super odporna na zużycie technologia zastosowana w palcach jest 16 razy bardziej odporna na zużycie niż przeciętna skóra PU.

E-TPU
Podeszwa wykonana z granulowanego poliuretanu. E-TPU ma doskonałą sprężystość i zdolność odzyskiwania odkształceń po uformowaniu pianki, dzięki czemu nie jest łatwy do odkształcenia przez długi czas noszenia. System E-TPU zapewnia wygodne, amortyzujące i elastyczne noszenie, które jest znacznie lepsze niż tradycyjny materiał EVA.

BREATHING
W celu zwiększenia wentylacji zastosowano unikalną warstwę oddychającej siateczki. Ułatwia odprowadzanie ciepła. Stwarza to bardziej komfortowe środowisko dla stóp.

VSR ANTI-SLIP RUBBER
Ulepszona gumowa podeszwa zewnętrzna, antypoślizgowość wzrasta o 21% na suchej podłodze PU.

JACQUARD EM
Funkcjonalna siateczka zastosowana w cholewce ma unikalny żakardowy wzór. Niska rozciągliwość z czterech stron, zapewnia miękkość i wygodę, a także sprawia, że cholewka jest sprężysta, trwała i oddychająca.

FEATHER RESILIENT EVA
EVA Feather Resilient nie tylko zachowuje doskonałą elastyczność, ale także poprawia lekkość o 20% w porównaniu z tradycyjną podeszwą środkową, pomagając złagodzić napięcie mięśni nóg i ułatwiając i przyspieszając szybkie ruchy.

Specyfikacja techniczna Victor A930 CX Black / Gold

Gracz: profesjonalny
Kolor: czarny, złoty

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych opinii

2024-07-22 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Victor