Mój koszyk

0

Łączna wartość

0.00zł

Victor VG2 Ace C Limited
Victor VG2 Ace C Limited
Victor VG2 Ace C Limited
Victor VG2 Ace C Limited

Victor VG2 Ace C Limited

buty do badmintona | 302490

850.00zł SCD ? 900.00zł

Opcja

  |  Tabela rozmiarów

- +

Specyfikacja produktu

Pełna specyfikacja
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty
0.00zł

koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty
0.00zł

Opis produktu

Aby w dalszym ciągu zapewniać profesjonalnym zawodnikom najwyższy poziom komfortu, Victor nie zaprzestaje we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych materiałów i technologii, a rezultatem tego wysiłku jest wysokowydajny but halowy VG2 Ace C Limited.

Zapewni niezrównaną amortyzację, szeroko rozumiany komfort użytkowania, ochronę przed urazami, doskonałe czucie podłoża, przyczepność oraz trwałość.

NEO DUPLEX
Nowo wynaleziona podeszwa środkowa o strukturze podwójnego klina. W oparciu o zasadę biomechaniki, specjalny amortyzujący/elastyczny materiał nakłada się na materiał podeszwy środkowej. Doprowadza to do uzyskania podeszwy środkowej o strukturze podwójnego klina, która zapewnia zarówno absorpcję energii, jak i stabilne wsparcie.

HYPEREVA
Najnowsza technologia podeszwy środkowej, która koncentruje się na sprężystości i amortyzacji. Będziesz pod wrażeniem niesamowitej miękkości, amortyzacji, odbicia oraz tego, że buty są zarówno trwałe, jak i lekkie.

Buty do badmintona zbudowane z HYPER EVA są lekkie, elastyczne i bardziej stabilne niż ich poprzednie modele, dzięki czemu będziesz gotowy na zwycięstwo w każdym momencie!

V-DURABLE +
Wewnętrzna powierzchnia palców jest wyposażona w powłoki ochronne i warstwę odporną na zużycie, co zwiększa wytrzymałość obuwia. W teście poziomu zużycia, technologia odporna na zużycie zastosowana w palcach, okazała się bardziej odporna na zużycie niż przeciętna skóra PU.

BREATHING
W celu zwiększenia wentylacji zastosowano unikalną warstwę oddychającej siateczki. Ułatwia odprowadzanie ciepła. Stwarza to bardziej komfortowe środowisko dla stóp.

VSR ANTI-SLIP RUBBER
Ulepszona gumowa podeszwa zewnętrzna, antypoślizgowość wzrasta o 21% na suchej podłodze PU.

DROP-IN MIDSOLE
Wpuszczana podeszwa środkowa w połączeniu z podeszwą środkową nie tylko zwiększa jej trwałość, ale także zapewnia wygodniejsze i ładniejsze podparcie łuku podłużnego i poprzecznego.

TRI-ARCH
Kontrola wsparcia Tri-Arch to łukowata konstrukcja wkładki oparta na trzech łukach stopy: środkowym i bocznym łuku podłużnym oraz łuku poprzecznym. Tri-Arch został ergonomicznie zaprojektowany, aby zachować pierwotną krzywiznę trzech łuków, co zapewnia wygodniejsze wsparcie podeszwy, równomierny rozkład nacisku, umożliwiając lepszą kontrolę.

DIGITWIRE
Digitiwire wykorzystuje oprogramowanie cyfrowe, aby uzyskać trójwymiarowe cholewki poprzez nakładanie warstw bardzo mocnych nici o różnej grubości i misternego haftu. Podeszwa DIGITWIRE zapewnia oddychalność, wytrzymałość, trwałość oraz idealne dopasowanie.

NON MARKING SOLE
Wszystkie buty VICTOR posiadają PODESZWĘ NON MARKING. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie pozostawisz na podłodze żadnych nieestetycznych śladów.

Specyfikacja techniczna Victor VG2 Ace C Limited

Gracz: profesjonalny
Kolor: czarny

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych opinii

2024-07-22 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Victor