Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Linie wyznaczające boisko 4w1

Linie wyznaczające boisko 4w1Linie wyznaczające boisko 4w1Linie wyznaczające boisko 4w1Linie wyznaczające boisko 4w1Linie wyznaczające boisko 4w1

299.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

299.00zł

Wysyłka kurierem: dzisiaj

?
Dostawa
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 3 dni roboczych
Kurier
0.00zł
dzisiaj
Odbiór osobisty:
0.00zł

Darmowa dostawa od 249.00zł
szczegóły...

Koszt dostawy kurierem: od 0.00zł

?
Dostawa
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 3 dni roboczych
Kurier
0.00zł
dzisiaj
Odbiór osobisty:
0.00zł

Darmowa dostawa od 249.00zł
szczegóły...

Ilość:

Dostępność w sklepie
stacjonarnym

Sklep firmowy Warszawa
dostępny

Proshop Kraków
niedostępny

Zobacz również

18.00zł   20.00zł

95.00zł   97.00zł

Opis

Wykonany manufakturowo w całości w Polsce, pierwszy na świecie zestaw linii wyznaczających boiska do Badmintona i AirBadmintona do zastosowań zewnętrznych (działka, camping, park, plaża, skwery, polany itp.).

Solidny i dopracowany w szczegółach do perfekcji po wielomiesięcznych testach przez zawodników, trenerów i instruktorów. Wyprodukowany z 60 metrów bieżących taśmy polipropylenowej o szerokości 4cm. Wszystkie elementy zostały połączone zszyciem specjalistycznymi grubymi nićmi oraz dodatkowo zabezpieczone techniką termozgrzania (bez użycia kleju), co czyni linie trwałymi, odpornymi na warunki atmosferyczne i zmianę temperatur.

Możliwość montażu na trawie (w zestawie kotwy/śledzie mocowane na solidnych gumach, co uniemożliwia uszkodzenie przy ewentualnym "zahaczeniu" i powraca do stanu pierwotnego boiska - aż 8 punktów mocowań z napinaczami!), piasku ( kotwy/śledzie do powierzchni plażowych, nie załączone do zestawu ), oraz innych powierzchniach "miękkich".

Możliwość wyznaczenia poprzez regulacje i znaczniki, 4 rożnych boisk do:

 

  • AirBadminton - singiel (16m x 5m)
  • Airbadminton - debel / trebel (16m x 6m) - linie "martwego pola" (2m od miejsca na siatkę), znaczniki serwu (po obu stronach), znaczniki miejsca na siatkę na środku boiska (po obu stronach)
  • Badminton - singiel (13.40m x 5.18m)
  • Badminton - debel (13.40m x 6.10m) - na linii "krótkiego serwu" i końcowej znajdują się znaczniki "połówek serwu": do singla mniejsza, do debla większa (zastosowane zamiast linii)

 

Łączy nas pasja!

 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie