Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Yonex VOLTRIC 7 DG Black / Green

299.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

329.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Założony naciąg: tak
  • Produkcja: Tajwan
  • Seria: Voltric
  • Waga: 3U
  • Grip: G4
  • Pokrowiec: pełny

Opis

Voltric 7 DG jest kombinacją niesamowitej siły i łatwości manewrowania, rakieta wprowadzi Cię na zupełnie nowy poziom gry. Lepszą kontrolę lotki zapewnia sztywna konstrukcja głowicy rakiety w jej górnej części, a cieńszy przekrój głowicy rakiet po obu jej stronach pozwala lepiej transferować energię uderzenia. Dzięki temu zyskasz maksymalną kontrolę nad mocą uderzenia. Rakieta posiada innowacyjny system - balans jest umieszczony pomiędzy górną a dolną częścią głowicy rakiety, dzięki czemu mozesz jeszcze lepiej operować swoją rakietą.  Yonex Sound Filter zapewnia mocniejszy i silniejszy dźwięk uderzenia, co powoduje, ze gra ma znacznie bardziej agresywny ton. Zmniejsza równiez wibracje - eliminuje 31% nieprzyjemnych drgań.

FLEX Średnio sztywna
RAMA High Modulus Graphite
SHAFT High Modulus Graphite
WAGA/GRIP 3U (ok. 88 g) / G 4
POKROWIEC  Pełny, z paskiem do noszenia na ramieniu

Aero + Box Frame

Aero + Box Frame

Połączenie dwóch kształtów ramy zapewnia szybki zamach, dokładność uderzenia i dobre czucie.

Tri-Voltage System

Tri-Voltage System

Tri-voltage system jest optymalnym połączeniem wagi głowicy z jej sztywnością oraz aerodynamicznym kształtem.

New Built In T-Joint

New Built In T-Joint

Łączenie trzonu z głowicą (T-Joint) wykonane z żywicy epoksydowej, poprawia parametry ramy, dzięki zmniejszeniu rozmiaru i wagi oraz zwiększa jej stabilność.

Control Support Cap

Control Support Cap

W rakiecie zastosowany został 88% węższy czubek rączki (cap), niż w standardowych ramach. Pomaga uzyskać większą kontrolę ułatwiając szybszą zmianę uchwytu i manewrowość.

Isometric

Isometric

Izometryczny kształt głowicy zwiększa obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych. Rakieta z izometryczną główką posiada większy tzw. sweetspot (obszar gdzie uderzenie jest najsilniejsze i najbardziej stabilne). Technoogia znacznie ogranicza liczbę niecentrycznych trafień i ich niekorzystne efekty.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Maciej, 2019-10-03

Yonex VOLTRIC 7 DG Black / Green

Rakieta bardzo dobrze wykonana, sama zaczyna wygrywać sety.

LokiBalboa, 2019-09-26

Yonex VOLTRIC 7 DG Black / Green

Rakieta stanowi doskonały wybór dla graczy, którzy rozpoczęli swoją regularną przygodę z badmintonem całkiem nie dawno i po ograniu już niższej klasy sprzętu chcieliby zrozumieć na czym polegają różnice w klasie i cenie rakiet. Przeskok z rakiety z przedziału cenowego do 100zł (czyli dla wiekszości z nasz - takiej standardowej na której zaczynamy) jest odczuwalny. Rakieta jest świetnie wyważona, dobrze wykonana, stockowa owijka wytrzymała a firmowy naciąg powinien posłużyć przez najbliższe paręnaście treningów nie tracąc przy tym na swoich właściwościach. Do całości dorzucany jest piękny, solidny pokrowiec, który był dla mnie bardzo sporym, pozytywnym zaskoczeniem.

Krzysztof, 2019-08-10

Yonex VOLTRIC 7 DG Black / Green

Jest to moja druga rakieta (pierwszą była Yonex Nanoray 9). Faktycznie możliwość generowania mocy jest znacznie wieksza i to czuć od samego początku. Z drugiej strony operuję się nią jednak nieco trudniej niz Nanoray-9 i ręką jest po treningu bardziej zmęczona. Także raczej nie polecałbym jej nikomu na pierwsza rakiete - lepiej chyba wybrać jakąś bardziej wybaczającą konstrukcje

Jakub, 2019-06-15

Yonex VOLTRIC 7 DG Black / Green

Pograłem trochę tą rakietą. Dobrze leży w dłoni jest dość sztywna, ma swoją wagę - jak dla mnie to same zalety. Daje dużą kontrolę nad lotką pod siatką. W ataku również nie mam jej nic do zarzucenia. Do singla to bardzo dobra rakietą wg mnie. W deblu przyznaję, że czasami jestem "spóźniony" pod siatką, ale może to kwestia za "słabej ręki".

Maniurka, 2018-12-28

Yonex VOLTRIC 7 DG Black / Green

Bardzo dobra rakieta w takim przedziale cenowym. Dobrze sprawdza się na boisku w grze singlowej czy deblowej. Można mocno uderzyć z końca boiska przy czym rakieta wydaje ładny czysty dźwięk miły dla ucha. Pod siatką również dobrze się sprawuje i imponuje swoją aerodynamicznością. Rakieta dobrze leży w ręce co sprawia, że możliwa jest dobra kontrola lotki w czasie rozgrywki. Posiada ładne czarno-zielone wykończenie. Kontakt z doradcą również zasługuje na pochwałę oraz czas realizacji zamówienia.

Ireneusz R., 2018-10-28

Yonex VOLTRIC 7 DG Black / Green

Bardzo dobra jakość obsługi, rakieta bardzo dobrze się spisuje. Kontakt i realizacji zamówienia godna polecenia.