Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Yonex Nanoray 10F Black Red

-26%promocja

Yonex Nanoray 10F Black RedYonex Nanoray 10F Black RedYonex Nanoray 10F Black RedYonex Nanoray 10F Black RedYonex Nanoray 10F Black Red

139.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

189.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

 • Produkcja: Chiny
 • Seria: NanoRay
 • Waga: 4U
 • Grip: G4
 • Założony naciąg: tak
 • Pokrowiec: 3/4

Zobacz również

Opis

Yonex NanoRay to nowa seria rakiet badmintonowych Yonexa dedykowana dla początkujących graczy chcących rozwijać swoje umiejętności. Większość rakiet z serii Nanoray posiada balans na rączkę. Rakiety zapewniają dodatkową kontrolę podczas gry z dużą prędkością i raptownym uderzeniem.

FLEX bardzo elastyczna
RAMA Graphite, NANOMESH + CARBON NANOTUBE
SHAFT Graphite, NANOMESH + CARBON NANOTUBE
WAGA/GRIP 4U (ok. 83g) / G4
KOLOR niebiesko-czarny
POKROWIEC 3/4

Made in China

Rakieta z fabrycznym naciągiem

Nanomesh plus Carbon Nanotube

Nanomesh plus Carbon Nanotube

Zwiększają siłę zamachu, wytrzymałość i odporność na uderzenia. W wyniku połączenia nano-rurek z gumożywicą powstałą wyjątkowa konstrukcja rakiety z lekką głowicą, dzięki czemu każdy zamach jest łatwiejszy i szybszy.

Isometric

Isometric

Izometryczny kształt głowicy zwiększa obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych. Rakieta z izometryczną główką posiada większy tzw. sweetspot (obszar gdzie uderzenie jest najsilniejsze i najbardziej stabilne). Technoogia znacznie ogranicza liczbę niecentrycznych trafień i ich niekorzystne efekty.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Zuzka, 2019-06-27

Yonex Nanoray 10F Black Red

Ceniona firma Yonex jak zawsze stanęła na wysokości zadania.. Rakieta jest lekka.. I baaardzo wytrzymała.. Co umożliwia precyzyjne uderzenia... Co prawda to są początki kariery... Ale dzięki niej pierwsze zwycięstwa są już na moim koncie????I mam nadzieję że pomoże mi zdobyć kolejne sukcesy ??

Mateusz, 2019-01-16 | Opinia zaczerpnięta z Yonex Nanoray 10F Black Blue

Yonex Nanoray 10F Black Blue

Świetna rakieta, idealna dla początkujących poważnie podchodzących do nauki gry.

Marcin13, 2018-12-28 | Opinia zaczerpnięta z Yonex Nanoray 10F Black Blue

Yonex Nanoray 10F Black Blue

Jestem graczem o średnim stopniu zaawansowania i w moim odczuciu rakieta trzymana w dłoni jest lekka, a wciąż czuć bardzo dobrą jakość wykonania. Tą rakietą można szybko manewrować na korcie, a specjalnie zaprojektowana rama pozwala generować mocne uderzenia. Warto zaznaczyć, że w zestawie dostajemy pokrowiec i od razu założony naciąg. Rakieta jest warta swojej ceny. Osoby początkujące i rozwijające swoje umiejętności będą moim zdaniem bardzo zadowolone z wyboru tej rakiety do gry w badmintona.

Inne od Yonex

259.00zł   389.00zł

Yonex Nanoray 60 FX

360 o

249.00zł   329.00zł

Yonex Duora 99

360 o

399.00zł

299.00zł