Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Yonex Nanoflare 800 Matte Black

gratis

Yonex Nanoflare 800 Matte BlackYonex Nanoflare 800 Matte Black

659.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

779.00zł

Wysyłka kurierem: 24h

?
Dostawa
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty:
0.00zł

Darmowa dostawa od 349.00zł
szczegóły...

Koszt dostawy kurierem: od 0.00zł

?
Dostawa
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty:
0.00zł

Darmowa dostawa od 349.00zł
szczegóły...

Wybierz gratis:

Zmiana/założenie naciągu w rakiecie badminton (10.5KG) Zmiana/założenie naciągu w rakiecie badminton (10.5KG)

Wybierz drugi gratis:

Malowanie logo (biały) Malowanie logo (biały)

Opcja:

Ilość:

Dostępność w sklepie
stacjonarnym

Sklep firmowy Warszawa
3U/G5
dostępny
4U/G5
dostępny

Specyfikacja:

  • Założony naciąg: nie
  • Produkcja: Japonia
  • Seria: Nanoflare
  • Waga: 3U, 4U
  • Balans: grip heavy
  • Sztywność: sztywna
  • Grip: G5
  • Pokrowiec: pełny
  • Rek. siła naciągu: 9.5 - 13.2kg

Zobacz również

329.00zł   390.00zł

Opis

Najnowsza rakieta od Yonexa - Nanoflare 800 z główką zaprojektowaną z myślą o niewiarygodnej prędkości, w celu wspierania agresywnej gry i generowania szybkich ruchów.

Główną cechą Nanoflare 800 jest ultracienka rama Razor, która jest aerodynamiczna pod każdym kątem. W porównaniu z innymi cienkimi ramkami, usprawniona o 360° Razor Frame oznacza, że opór powietrza jest zmniejszony nawet o 11,5% pod każdym kątem, co generuje większą prędkość i przekłada się na wcześniejsze docieranie do lotki oraz wywieranie presji na przeciwniku poprzez agresywniejsze zagrania.

Dodatkowo w górnej części ramy zastosowano węgiel o wysokiej elastyczności, natomiast w dolnej części ramy zastosowano nowy materiał grafitowy TORAYCA® M40X, który jest zarówno mocny jak i bardzo elastyczny.


Technologie:


Sonic Flare System - Nowy grafit TROYCA M40X najwyższej jakości zapewnia wyjątkową stabilność i maksymalne przyśpieszenie.

Control Support Cap - Szersza, bardziej płaska powierzchnia poprawia przyczepność w celu zwiększenia kontroli nad rakietą.

Nowa rama i ultarcienki shaft - Zaprojektowana tak by najcieńsza rama generowała większą prędkość i ultracienki shaft przecinał powietrze pod każdym kątem z ulepszoną aerodynamiką dla szybszego zamachu.

New Grommet Pattern

New Grommet Pattern

Najnowszy system rozmieszczenia przelotek: wykorzystuje większą liczbę otworów w celu zwiększenia wydajności naciągu.

Solid Feel Core

Solid Feel Core

System poprawiający komfort gry poprzez wyeliminowanie uciążliwych wibracji. Jest stosowany we wszystkich rakietach wyprodukowanych w Japonii.

New Built In T-Joint

New Built In T-Joint

Łączenie trzonu z głowicą (T-Joint) wykonane z żywicy epoksydowej, poprawia parametry ramy, dzięki zmniejszeniu rozmiaru i wagi oraz zwiększa jej stabilność.

Control Support Cap

Control Support Cap

W rakiecie zastosowany został 88% węższy czubek rączki (cap), niż w standardowych ramach. Pomaga uzyskać większą kontrolę ułatwiając szybszą zmianę uchwytu i manewrowość.

Nanometric

Nanometric

Zwiększona siła wiązania między włóknami węglowymi. Zmniejszona ilość węgla w trzonie (shafcie) umożliwia zredukowanie jego średnicy o 60% przy zachowaniu tej samej sztywności. Niespotyana dotąd siła uderzenia przy zachowaniu lekkiej głowicy i wysokiej kontroli.

Isometric

Isometric

Izometryczny kształt głowicy zwiększa obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych. Rakieta z izometryczną główką posiada większy tzw. sweetspot (obszar gdzie uderzenie jest najsilniejsze i najbardziej stabilne). Technoogia znacznie ogranicza liczbę niecentrycznych trafień i ich niekorzystne efekty.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Inne od Yonex