Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Yonex Isometric 2 Lite BLACK

-32%promocja

129.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

189.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Założony naciąg: tak
  • Produkcja: Chiny
  • Seria: Isometric
  • Waga: 3U
  • Grip: G4
  • Pokrowiec: Tak, na główkę

Zobacz również

Opis

Najnowsza seria rakiet Yonex z  zapewnia szybki i kontrolowany zamach dzięki zastosowaniu nowej aerodynamicznej ramy rakiety. NANORAY zaprojektowana jest dla graczy, którzy zmuszają swoich przeciwników do szybkiej gry obronnej z głębi kortu.

FLEX Hard
RAMA Full Graphite
SHAFT Graphite, NANOMESH + CARBON NANOTUBE
WAGA/GRIP 3U (Ave.88g) G4
KOLOR White/Orange
POKROWIEC Główka

NANOMESH + CARBON NANOTUBE

NANOMESH + CARBON NANOTUBE - Nowe technologie YONEX zastosowane w głowicy oraz shafcie rakiet serii Nanoray, znacznie zwiększają ich siłę zamachu,wytrzymałość i odporność na uderzenia. W wyniku połączenia nano-rurek z gumożywicą, tworzy ona wyjątkową konstrukcję rakiety z lekką głowicą dzięki czemu każdy zamach jest jeszcze łatwiejszy i szybszy.

ISOMETRIC

Izometryczny kształt głowicy rakiety maksymalizuje obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych, tym samym powiększa pole aktywnego trafienia nawet dla niecentrycznych uderzeń.

Control Support Cap

Control Support Cap jest cieńszy aby zredukować opór powietrza, jednocześnie zapewnia szybszą zmianę uchwytu dla większejmanewrowości.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2017-02-15

Yonex Isometric 2 Lite BLACK

Miałem chrapkę na zwykłego Isometrica ale wyszły - zamówiłem wersję LITE. Szczerze mówiąc nie wiem jaka jest różnica. Wcześniej "ujeżdżałem" TecnoPro z Intersportu. Po wymianie naciągu dawała radę, jednak po przypomnieniu sobie trochę co się z tym robi okazał się za miękka/elastyczna. Ta rakieta jest dobrym stopniem pośrednim, kiedy już wiesz co się z tym robi, ale jeszcze nie chcesz wywalać 3paczek na ArcSaubera7. Może siła smaszowania mogła by być bardziej powerzasta ale znając życie stracilibyśmy na manewrowości lub wielkości spotpointu czy tez musieli bardzie machać cieżarem przesuniętym na główkę. Dobra rakieta śrendiej kalsy do regularnego grania raz, dwa w tygodniu dla nisko i srednio zaawansowanych.-moim zdaniem

, 2016-12-06

Yonex Isometric 2 Lite BLACK

świetna rakieta dla początkujących i nie tylko. Jest lekka i łatwo nią manewrować. Fabryczny naciąg też jest ok. W promocyjnej cenie jaka jest w tym sklepie to żal nie kupić (ja mam już 2). Obecnie grają nimi żona i córka i są bardzo zadowolone, ja przesiadłem się na babolat speeder i ... chyba kupię trzeciego Yonexa :-)

Inne od Yonex