Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

259.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

309.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Założony naciąg: tak
  • Produkcja: Tajwan
  • Seria: Astrox
  • Waga: 4U
  • Grip: G4
  • Pokrowiec: pełny

Zobacz również

Opis

ASTROX 5 FX

Ostry agresywny kąt ataku
Atakuj z większą siłą i kontrolą. Seria rakiet dla graczy pragnących atakować z każdej pozycji, pod każdym kątem i z niesamowitą siłą. Rakieta wyposażona w Rotational Generator System. W serii VOLTRIC Yonex skoncentrował ciężar w 3 punktach głowicy rakiety, natomiast w serii ASTROX w dolnej części uchwytu dodano jeszcze przeciwwagę. Zwiększenie wychylenia rakiety jak i jej szybszy powrót do ponownego zamachu.
 

Aero + Box Frame

Aero + Box Frame

Połączenie dwóch kształtów ramy zapewnia szybki zamach, dokładność uderzenia i dobre czucie.

New Grommet Pattern

New Grommet Pattern

Najnowszy system rozmieszczenia przelotek: wykorzystuje większą liczbę otworów w celu zwiększenia wydajności naciągu.

Isometric

Isometric

Izometryczny kształt głowicy zwiększa obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych. Rakieta z izometryczną główką posiada większy tzw. sweetspot (obszar gdzie uderzenie jest najsilniejsze i najbardziej stabilne). Technoogia znacznie ogranicza liczbę niecentrycznych trafień i ich niekorzystne efekty.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2020-02-13

Yonex Astrox 5 FX

Ganialna rakieta. Bardzo dobrze się nią manewruje, jest bardzo lekka. Nadaje się do szybkiej gry ofensywnej jak i defensywnej. Zastanawiałem się nad modelem fb ale w bezpośrednim porównaniu fx5 okazała się bardziej wszechstronna. Wykonanie na świetnym poziomie.

Inne od Yonex

Yonex Astrox 88 D

360 o

619.00zł

249.00zł   329.00zł

Yonex Duora 7

360 o

559.00zł

249.00zł   329.00zł

179.00zł   329.00zł