Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

gratis

619.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

729.00zł

Wybierz gratis:

Zmiana/założenie naciągu w rakiecie badminton (10.5KG) Zmiana/założenie naciągu w rakiecie badminton (10.5KG)

Wybierz drugi gratis:

Malowanie logo (biały) Malowanie logo (biały)

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Założony naciąg: nie
  • Produkcja: Japonia
  • Seria: Astrox
  • Waga: 4U
  • Grip: G4
  • Pokrowiec: pełny

Opis

Nowa seria rakiet ASTROX wyposażona w Rotational Generator System.

W serii VOLTRIC Yonex skoncentrował ciężar w 3 punktach głowicy rakiety, natomiast w modelach ASTROX w dolnej części uchwytu dodano jeszcze przeciwwagę. Pozwala to na zwiększenie prędkości i większą kontrolę uderzenia, a takze zwiększenie wychylenia rakiety i jej powrót do ponownego zamachu.

ASTROX 88S (Skill), ASTROX 88D (Dominate) to specjalna seria dedykowana graczom deblowym. Każda z nich spełnia inną rolę. ASTROX 88S jast przeznaczona dla gracza, który bardziej kontroluje uderzenia w trakcie gry, natomiast ASTROX 88D dedykowana jest graczowi, który ma zadanie atakować i przebijać obronę przeciwników.

FLEX sztywna
RAMA H.M. Graphite, Tungsten, Nanometric
SHAFT H.M. Graphite, NAMD
WAGA/GRIP  4U / G4
KOLOR czarno-czerwony
POKROWIEC Pełny

Wyposażona w pokrowiec na całą rakietę z paskiem do noszenia na ramieniu

Made in Japan

Rakieta sprzedawana bez naciągu, istnieje możliwość założenia zakupionego naciągu Gratis.

Aero + Box Frame

Aero + Box Frame

Połączenie dwóch kształtów ramy zapewnia szybki zamach, dokładność uderzenia i dobre czucie.

New Grommet Pattern

New Grommet Pattern

Najnowszy system rozmieszczenia przelotek: wykorzystuje większą liczbę otworów w celu zwiększenia wydajności naciągu.

Solid Feel Core

Solid Feel Core

System poprawiający komfort gry poprzez wyeliminowanie uciążliwych wibracji. Jest stosowany we wszystkich rakietach wyprodukowanych w Japonii.

New Built In T-Joint

New Built In T-Joint

Łączenie trzonu z głowicą (T-Joint) wykonane z żywicy epoksydowej, poprawia parametry ramy, dzięki zmniejszeniu rozmiaru i wagi oraz zwiększa jej stabilność.

Rotational Generator System

Rotational Generator System

Poprzez zastosowanie teorii przeciwwagi, masa jest rozłożona na całej długości rakiety, aby zapewnić maksymalną kontrolę. Technologia zapewnia również zwiększenie wychylenia rakiety jak i jej szybszy powrót do ponownego zamachu.

Nanometric

Nanometric

Zwiększona siła wiązania między włóknami węglowymi. Zmniejszona ilość węgla w trzonie (shafcie) umożliwia zredukowanie jego średnicy o 60% przy zachowaniu tej samej sztywności. Niespotyana dotąd siła uderzenia przy zachowaniu lekkiej głowicy i wysokiej kontroli.

Isometric

Isometric

Izometryczny kształt głowicy zwiększa obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych. Rakieta z izometryczną główką posiada większy tzw. sweetspot (obszar gdzie uderzenie jest najsilniejsze i najbardziej stabilne). Technoogia znacznie ogranicza liczbę niecentrycznych trafień i ich niekorzystne efekty.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2019-12-15

Yonex Astrox 88 D

Świetna rakieta. Dobrze leży w ręku, założyłem naciąg 11,5 kg przy 0,69mm. Pociągnięcie z końca pola jak marzenie. Wszyscy koledzy z klubu, którzy ją testowali zgodnie przyznali, że ma większą moc niż ich rakiety i zapewnia dużą dynamikę smecza. Polecam.

Inne od Yonex