Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

339.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

389.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Założony naciąg: tak
  • Produkcja: Tajwan
  • Seria: ArcSaber
  • Waga: 5U
  • Grip: G4
  • Pokrowiec: pełny

Zobacz również

Opis

ATAK Z NAJWYŻSZĄ DOKŁADNOŚCIĄ

Rakiety ARCSABER generują energię podczas każdego uderzenia, po to, żeby móc atakować z dużą dokładnością. Seria ARCSABER dedykowana jest dla graczy szukających wysokiego poziomu kontroli.

FLEX sztywna
RAMA H.M. Graphite, NANOAIR SPRING, NANOMETRIC β
SHAFT Graphite, NANOMETRIC β
WAGA/GRIP 5U (Ave.78g) G4, 5
   
KOLOR Shine Silver
POKROWIEC Pełny
 

Nanometric

technologia wiążąca włókna węglowe ciasno jedeno po drugim , bez przerw , w celu zwiększenia wytrzymałości .

Nanoair Spring

Technologia ta wykorzystuje pęcherzyki powietrza w nanoskali zawarte w włóknach węglowych, dzięki którym materiał jest bardziej elastyczny przez co może lepiej transferować energię.

ISOMETRIC

Izometryczny kształt głowicy rakiety maksymalizuje obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych, tym samym powiększa pole aktywnego trafienia nawet dla niecentrycznych uderzeń.

 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2017-08-31

Yonex ArcSaber FD

Jestem kobietą i "z definicji" mam mniej siły stąd wiele osób (a zwłaszcza mąż) odradzało mi ten zakup. Fakt - zawsze miałam rakietkę "flex" i niedostatki siły/techniki kompensowała energia magazynowana w shafcie. No jak się uprę to mi ciężko przetłumaczyć cokolwiek, a poza poza tym raz się żyje :-) Pierwsza gra - ogromne zaskoczenie "in plus" rakietka bardzo poręczna i manewrowalna, idealnie wyważona na środek, grip jak na miarę szyty do mojej ręki, ale największe zaskoczenie: ONA WRĘCZ _STRZELA_ LOTKĄ i absolutnie nie ma różnicy w mocy i odległości uderzenia w porównaniu z poprzednią "medium flex". Nie wiem jak chłopaki z Yonexa to zrobili, ale zrobili. Kawał dobrej roboty, a co więcej - moja gra zdecydowanie zyskała na dokładności. Elastyczny shaft daje '"rozrzut" (coś za coś); a lotka uderzona _Krzywą Szablą_ dokładnie spada zawsze tam gdzie chcę (no - powiedzmy prawie zawsze ;-) Reasumując: Mówią że to rakietka znajduje właściciela, a nie odwrotnie. No to mnie znalazła :-) Arc Saber i długo, długo nic, a gdyby była taka możliwość dałabym 6/5 pkt.

, 2017-01-31

Yonex ArcSaber FD

Rakietę Yonex Arcsaber FD mogę z czystym sumieniem polecić każdemu graczowi badmintona. Jest świetnie wykonana, bardzo dobrze leży w dłoni, idealny naciąg, sztywność, balans itd. wszystko oceniam na plus. Wybrałam tą rakietę, bo jest lżejsza od innych, a z powodu problemów z nadgarstkiem przy wcześniejszej rakiecie szybko odczuwałam ból, teraz nie mam takich problemów. Dzięki Arcsaber FD moja gra stała się bardziej precyzyjna, trafiam dokładnie tam gdzie chce, świetnie "czuć" tą rakietę. W wyborze bardzo mi pomógł poradnik ze strony gdzie jest wszystko fajnie opisane, tak więc polecam wcześniej tam zajrzeć. Co do samego sklepu również polecam. Zamawiając przesyłkę pierwszego dnia, na drugi dzień przesyłka była już u mnie. Bezpiecznie zapakowana itd. Polecam!