Mój koszyk

0

Łączna wartość

0.00zł

Yonex Astrox 99 Pro Cherry Sunburst
Yonex Astrox 99 Pro Cherry Sunburst
Yonex Astrox 99 Pro Cherry Sunburst

Yonex Astrox 99 Pro Cherry Sunburst

| ASTR 99PRO CS

709.00zł SCD ? 888.99zł

Opcja

Wybierz gratis:

Wybierz drugi gratis:

- +
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty
0.00zł

koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty
0.00zł

Opis produktu

Popularny model ASTROX 99, znany z dewastującej mocy uderzenia, teraz z nową technologią i nowym wyglądem ― rakieta stworzona we współpracy z samym Kento Momotą! Nowy ASTROX 99, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom to siłą, którą w porównaniu do poprzednich oddsłon,  o wiele łatwiej okiełznać.

Model 99 to rakieta szczycąca się największą mocą przenoszoną na głowicę w serii ASTROX. Taki typ ramy często był zorientowany na ofensywę kosztem defensywy. W odpowiedzi YONEX ramię w ramię z japońskim mistrzem stworzył rakietę, która daje zarówno moc, jak i zdolność szybkiego przejścia między atakiem a obroną. Rezultatem jest ulepszony ASTROX 99 – model doskonały w każdym aspekcie gry.

Nowy ASTROX 99 jest wyposażony w POWER-ASSIST BUMPER, zainstalowany na górze ramy, przenoszący dodatkowy ciężar na głowkę, co zapewnia jeszcze mocniejsze smecze. Aby poprawić uderzenia w defensywie, przelotki o dużej średnicy są strategicznie umieszczone po bokach ramy, umożliwiając właściwe przesuwanie się strun przy uderzeniu, dla jeszcze lepszej kontroli lotki. Kultowy ISOMETRIC został zmodyfikowany poprzez wzmocnienie narożników ramy, aby dostosować kształt i rozszerzyć sweet spot (pole czystego trafienia).
  • Balans: Na główkę (Head Heavy)
  • Flex: Sztywna
  • Materiał: High-Modulous Graphite / NAMD
  • Rek. siła naciagu: 9 - 12.5 kg

Innowacje:

POWER-ASSIST BUMPER
Większa moc dzięki nakładce z wolframu, dającej o 55% więcej masy* niż konwencjonalne przelotki. POWER-ASSIST BUMPER wzmacnia system generatora obrotowego, szybciej przenosząc dynamikę na lotkę.

ROTATIONAL GENERATOR SYSTEM
Zaawansowana technologia rozłożenia ciężaru zaprojektowana w oparciu o teorię przeciwwagi, która pozwala rakietom z ciężką głowicą na lepszą manewrowalność między uderzeniami. Dzięki zastosowaniu VOLUME CUT RESIN i POWER-ASSIST BUMPER, nowe modele ASTROX 99 mają dodatkowo udoskonalony system generatora rotacyjnego, który przenosi to rozwiązanie na wyższy poziom.

WIDE DIAMETER GROMMETS
Kontroluj moment odbicia lotki za pomocą większych przelotek zaprojektowanych dla odpowiednio większego ruchu strun, wydłużających czas kontaktu lotki z naciągiem.*
(*zmierzone przez Yonex)

Technologie:

NAMD
Pierwszy na świecie materiał grafitowy o nowym wymiarze, Namd, znacznie poprawia przyczepność włókien grafitowych i żywicy poprzez dołączenie nanomateriału bezpośrednio do włókna grafitowego. w Namd nanomateriały przylegają bezpośrednio do włókien grafitowych, a żywica jest znacznie zwiększona. To główne ulepszenie wytwarza wał, który wygina się i magazynuje energię, dostarczając wybuchową siłę przy uderzeniu wahadłowca.
Isometric
Izometryczny kształt głowicy rakiety maksymalizuje obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych, tym samym powiększa pole aktywnego trafienia nawet dla niecentrycznych uderzeń.
AERO + BOX FRAME
Aero+Box  frame to szybki zamach, dokładne uderzenie oraz solidne czucie.
NEW BUILT-IN T-JOINT
Nowo zaprojektowany lekki “NEW Built-in T-Joint” zbudowany z żywicy epoksydowej poprawia parametry ramy przez zmianę kształtu i zmniejszenie wagi oraz zwiększenie jej stabilności.
Rotational Generator System
Stosując teorię przeciwwagi, balans i waga rakiety zostały zaprojektowane tak, aby przejścia do następnych odbić mogły być wykonywane płynnie z niezwykłą prędkością.
Power Assist Bumper
Dołączony, aby wzmocnić cięższą, zwiększoną moc poprzez skonfigurowanie ciężaru skierowanego na lotkę za pomocą nylonowego zderzaka z wolframem.
Energy Boost CAP PLUS
Unikalnie ukształtowana nakładka, która maksymalizuje wydajność trzonka. Przód umożliwia wygięcie trzonka, podczas gdy łukowaty łuk po bokach stabilizuje powierzchnię czołem rakiety, zapobiegając skręcaniu trzonka.
Extra Slim Shaft
Najcieńszy, najmocniejszy kiedykolwiek wyprodukowany przez Yonex. Najnowocześniejsza technologia karbonowa NANOMETRIC jest wykorzystywana do produkcji ultracienkiego, ultrawytrzymałego, aerodynamicznego trzonu, stworzonego do mocniejszego i bardziej intensywnego strzału.
Solid Feel Core
Wbudowany solidny rdzeń tnie szkodliwe wibracje przy uderzeniu.

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych opinii

2024-07-15 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inni kupili również