Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

ProKennex X2 9000 Speed Orange

-56%Wyprzedaż

219.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

499.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga: 4U
  • Grip: G3
  • Pokrowiec: Tak, pełny

Opis

Rakieta X2 9000 SPEED  to minimalnie lżejsza i bardziej elastyczna rakieta od wersji PRO. Uniwersalna rakieta dla szerokiego grona zawodników. Aerodynamiczna rama w połączeniu z zaawansowanymi technologiami zapewnia bardzo dużą szybkość moc uderzenia, dzięki zastosowaniu technologii HC2 System na którą składają się charakterystyczne wypukłe elementy HC2 umieszczone po obu stronach, w górnej części ramy, zwiększony został Sweet Spot rakiety.  

Główka: 361cm2
Waga: 88g
Długość: 673mm
Balans: 285mm
Elastyczność [RA] : 8.0~9.0 bardzo sztywna
Pokrowiec: pełny

Hotmelt Carbon

Hotmelt Carbon to jeszcze inny proces tworzenia konstrukcji rakiety. Wykorzystuje specjalną technologię formowania grafitu, w której używa się żywicy, aby nakładane na siebie warstwy były jeszcze bardziej gładkie. To przekłada się na siłę rakiety.

HC2 System
Elementy HC2 umieszczone po obu stronach, w górnej części ramy, generują wiekszą moc uderzenia, większają szybkość aż o 6% . Ponadto, system HC2 tworzy większy sweet spot.

Nano Autocure Technology

Jedyna technologia na świecie, która w produkcji rakiet wykorzystuje tzw. proces autoklaw. Nano Autocure usuwa zanieczyszczenia i powietrze, które znajdują się pomiędzy warstwami grafitu i tworzy dzięki temu rakietę bardziej wytrzymałą a zarazem elastyczną.

Power Groove System
Dzięki zastosowaniu wklęsłego rowka w dolnej części główki wewnątrz 40T high modulus carbon matrix podwojona została siła restytucji. Dzieki czemu uzyskujemy  doskonałą stabilność i odporność na skręcanie oraz bardzo dużą mocy uderzenia.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2015-12-27

ProKennex X2 9000 Speed Orange

Rakieta intrygujaca w użyciu. Wiele zależy od naciągu a głównie jego siły jaki na niej założymy. Nie nadaje sie dla początkujących, trzeba się jej dość cierpliwie "nauczyć", to typ rakiety, która nie wybacza błędów. Raczej nie powinmna być podstawową dla średniozaawansowanego gracza ( za takiego siebie uważam grając obecnie regularnie 3 x w tygodniu po 1.5-2h ). Generalnie nie nadaje sie dla mistrzów gry defensywnej, pod siatką wymaga dużej kontroli ręki. Dobra w kontrataku, świetna dla osób z tzw. słabszą ręką i lubiacych mocno i szybko zaatakować.

Inne od ProKennex