Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

ProKennex X2 9000 Control Bk/Wh

-49%Wyprzedaż

199.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

389.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga: 4U
  • Grip: G3
  • Pokrowiec: Tak, pełny

Zobacz również

Opis

Rakieta X2 9000 Control to minimalnie lżejsza i bardziej elastyczna rakieta od wersji PRO. Rakieta przeznaczona dla zawodników preferujących defensywny styl gry. Jest lekka i zapewnia doskonałą kontrolę i manewrowalność. Aerodynamiczna rama w połączeniu z zaawansowanymi technologiami zapewnia bardzo dużą szybkość moc uderzenia, dzięki zastosowaniu technologii HC2 System na którą składają się charakterystyczne wypukłe elementy HC2 umieszczone po obu stronach, w górnej części ramy, zwiększony został Sweet Spot rakiety.  

Główka: 361cm2
Waga: 87g
Długość: 673mm
Balans: 285mm
Elastyczność [RA] : 8.0~9.0 średnio sztywna
Pokrowiec: pełny

Hotmelt Carbon

Hotmelt Carbon to jeszcze inny proces tworzenia konstrukcji rakiety. Wykorzystuje specjalną technologię formowania grafitu, w której używa się żywicy, aby nakładane na siebie warstwy były jeszcze bardziej gładkie. To przekłada się na siłę rakiety.

HC2 System
Elementy HC2 umieszczone po obu stronach, w górnej części ramy, generują wiekszą moc uderzenia, większają szybkość aż o 6% . Ponadto, system HC2 tworzy większy sweet spot.

Nano Autocure Technology

Jedyna technologia na świecie, która w produkcji rakiet wykorzystuje tzw. proces autoklaw. Nano Autocure usuwa zanieczyszczenia i powietrze, które znajdują się pomiędzy warstwami grafitu i tworzy dzięki temu rakietę bardziej wytrzymałą a zarazem elastyczną.

Power Groove System
Dzięki zastosowaniu wklęsłego rowka w dolnej części główki wewnątrz 40T high modulus carbon matrix podwojona została siła restytucji. Dzieki czemu uzyskujemy  doskonałą stabilność i odporność na skręcanie oraz bardzo dużą mocy uderzenia.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2016-09-07

ProKennex X2 9000 Control Bk/Wh

Jak każdy początkujący na "dzień dobry" kupiłem rakietę zbyt sztywną i wiele za twardo naciągniętą. Do tego balans na główkę -_ zaczęły się książkowe objawy łokcia tenisisty. No ale myślałem że _tak ma być_ póki nie odbiłem paru lotek miękką damską rakietką. To jednak prawda że dopiero po po parunastu godzinach gry człowiek "wie czego chce". W tym Prokenneksie zakochałem się od pierwszej lotki i to z paru powodów: 1) cena :-) 2) miękki shaft i twardy naciąg. Samym ruchem nadgarstka da się stuknąć cleara daleko na końcową linię, a twardy naciąg powoduje że lotka leci gdzie JA chcę (no, może przesadzam, ale różnicy w poziomie kontroli nie zauważyłem) 3) balans. Rakieta ważona mocno na główkę i zbalansowana to dwie różne bajki. Choć waga pokazuje tyle samo +/- 2g to równomiernie wyważona rakieta dużo lepiej leży w łapie i mniej męczy rękę 4) kolorystyka. Jasne że "kolor nie gra", ale jest po prostu..... ładna :-) Może przyjdzie czas gdy przestanie mi wystarczać, ale na razie uważam że trafiłem w swój _sweet spot_ Pzdr, SH

, 2016-05-11

ProKennex X2 9000 Control Bk/Wh

W tej cenie jedna z fajniejszych, dobrze zbalansowanych rakiet, może nie dla bardzo zaawansowanego gracza ale z pewnością sprawdzi się zarówno w rękach początkującego gracza jak i kogoś, kto już wie na czym ta gra polega. Dynamiczna z dobrą kontrolą i z charakterystyczną dla ProKennexa jakością.

, 2016-01-03

ProKennex X2 9000 Control Bk/Wh

Odkąd mam tą rakietę zdobywam dwa punkty więcej niż przeciwnik. Jeden punkt dlatego, że jest świetna. Drugi punkt więcej dlatego, że ze świetnego sklepu. Polecam tą rakietę i ten sklep.

, 2015-12-24

ProKennex X2 9000 Control Bk/Wh

rakieta ze średniej półki raczej twarda rekompensowana naciągiem, do gry uniwersalnej z poszerzonym polem - dobry stary prokennex polecam dla gracza uniwersalnego z podejściem defensywnym

Inne od ProKennex