Mój koszyk

0

Łączna wartość

0.00zł

Li-Ning BladeX 800
Li-Ning BladeX 800
Li-Ning BladeX 800

Li-Ning BladeX 800

| AYPR266-1

1199.00zł SCD ? 1199.00zł

Wybierz gratis:

- +

Specyfikacja produktu

  • Założony naciąg: nie
  • Pokrowiec: pełny
  • Rek. siła naciągu: 9.0 - 14.0kg
Pełna specyfikacja
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
dzisiaj
Odbiór osobisty
0.00zł

koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
dzisiaj
Odbiór osobisty
0.00zł

Opis produktu

Przywitaj się z bronią Zhang Nan, chińskiej supergwiazdy badmintona. Ta lekka rakieta jest wyposażona w technologię Li-Ning Swing Weight, która zapewnia płynne przenoszenie impetu rakiety na Twoje uderzenia, czyniąc je bardziej ofensywnymi i zabójczymi. Rakieta jest wyposażona w sztywny shaft o średnicy 6,8 mm doskonale przenoszący energię i gwarantujący optymalne czucie. Wydajność rakiety jest dodatkowo zwiększona dzięki zastsowanym innowacyjnym technologiom:

Accele
Rakieta do badmintona Blade X została zaprojektowana w celu zwiększenia wydajności odbicia. Aby to osiągnąć, w połączeniu z platformą Li-Ning Accele Tech opracowano wysokomodułowe i wysoce elastyczne włókno węglowe.

Shock Absorption System
Rakieta Li-Ning Blade X jest wypełniona zaawansowanymi technologicznie lekkimi materiałami pochłaniającymi wstrząsy, które ułatwiają redukcję wstrząsów i płynne przejście z obrony do ataku, pomagając odnieść zwycięstwo nad przeciwnikiem.

Ultra Carbon
Zastosowanie wysoce wytrzymałych włókien węglowych w konstrukcji ramy rakiety; zapewnia większą wytrzymałość i trwałość, a także zwiększa moc i precyzję uderzeń.

TB Nano
Technologia polegająca na zastosowaniu nanokrystalicznych cząstek w celu zwiększenia wytrzymałości i trwałości ramy rakiety,

Hot Melt
Technologia polegająca na rozpuszczaniu kleju w wysokiej temperaturze i następnie wstrzykiwaniu go do ramy rakiety; zapewnia większą wytrzymałość i stabilność ramy oraz redukuje drgania.

Dynamic Optimum Frame
Wszechstronnie zoptymalizowana konstrukcja poprawia mechaniczną strukturę rakiety, zapewniając bardziej wydajny system ataku i obrony. Punkt czystego odbicia przesuwa się wyżej. Efektywny obszar obrony jest powiększony. Szybkość uderzenia jest znacznie poprawiona dzięki poszerzeniu obszaru naciągu i zwiększonej sile odbicia.

Aerotech Beam System
System Aerotec-Beam to wyjątkowo aerodynamiczna konstrukcja ramy rakiety do badmintona, która została specjalnie zaprojektowana, aby zminimalizować opór powietrza przy zachowaniu wytrzymałości ramy.

Specyfikacja techniczna Li-Ning BladeX 800

Założony naciąg: nie
Seria: BladeX
Waga: 4U
Wyważenie: even
Sztywność: sztywna
Grip: G5
Pokrowiec: pełny
Materiał: grafit
Rek. siła naciągu: 9.0 - 14.0kg

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych opinii

2024-07-23 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Li-Ning