Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Carlton Kinesis Rapid G4

565.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

629.99zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Założony naciąg: tak
  • Waga: 3U
  • Grip: G4
  • Pokrowiec: pełny

Opis

Najbardziej zaawansowana technologicznie seria rakiet firmy Carlton.
Idealna propozycja dla zaawansowanych lub klubowych graczy szukających ramy, która generuje dużą moc uderzenia w połączeniu z kontrolą.

Dynamika rakiety została zwiększona poprzez zastosowanie nowoczesnych materiałów jak Nanocel który podnosi wytrzymałość i elastyczność ramy. Połączenie nowatorskich materiałów sprawia że ten model to idealna propozycja na graczy szukających bardzo dobrej rakiety.

Dodatkowo sztywna konstrukcja podnosi kontrolę podczas gry. Większa waga od modelu Ultra oraz  nieco mniejsza sztywność sprawia ze model jest bardziej dynamiczny i dostarczą większa moc uderzenia.

  Specyfikacja
 Waga 85 g / 3U (bez naciągu)
 Konstrukcja NANOCEL
 Flex Extra Stiff
 Balans Even
 Naciąg Tak
 Pokrowiec Pełny
Nowa geometria ramy została opracowana poprzez połączenie dwóch rodzajów główek: izometrycznej, która dostarcza większą powierzchnię czystego trafienia oraz owalnej, która dostarcza większą moc i kontrolę. 
Optymetryczna główka poprawia aerodynamikę, zwiększa moc i kontrolę.Vortex to unikatowa geometria ramy, która poprzez skręcenie w obszarze główki rakiety poprawia przepływ powietrza przez co rama zwiększa swoja prędkość oraz staję się bardziej manewrowalna.

 Carlton opracował innowacyjny materiał, który powstał w połączeniu grafitu ze specjalną formą żywicy. Umożliwił on wykonanie najcieńszego shaftu. Materiał zapewnia znakomity zwrot energii oraz mniejszy opór powietrza dla większej prędkości i mocy.

 
Unikalna forma żywicy zwiększa sztywność konstrukcji. Poprawiło to kontrolę i precyzję.

 System wykonania grommetu zwiększa aerodynamikę rakiety, co przekłada się na jej większą prędkość i moc.Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów, konstrukcja główki wytrzymuję o 11% większe naprężenia niż standardowa rama.

 Wklęsłe kanały w górnej części rączki zwiększyły jej stabilność oraz kontrole.Przelotki zostały tak zaprojektowane aby ich kształt zmiejszał opór powietrza. Poprzez dokładne dopasowanie oraz ich umieszczenie zwiększyła się kontrola i czucie rakiety.

 
 Przeprojektowana ergonomia stopki poprawia stabilność i czucie rakiety 
w dłoni.

 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Inne od Carlton