Mój koszyk

0

Łączna wartość

0.00zł

Compressport R2V3 Calf Sleeves White / Black
Compressport R2V3 Calf Sleeves White / Black
Compressport R2V3 Calf Sleeves White / Black
Compressport R2V3 Calf Sleeves White / Black

Compressport R2V3 Calf Sleeves White / Black

| CS00004350

169.00zł SCD ? 189.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Opis produktu

Opaski na łydki to bez wątpienia najbardziej kultowy i rozpoznawalny produkt w ofercie Compressport. Eleganckie, bezszwowe, opaski na łydki R2 zaprojektowane, aby wstrząsnąć światem sportu dzięki ultra-kontrolowanej, standardowej technologii medycznej, wyznaczyły nowy standard w odzieży kompresyjnej, który dumnie jest ulepszany z roku na roku.

Zaktualizowany model trzeciej generacji zawiera ekskluzywną, nową dzianinę falowaną 3D: innowacyjną technologię "efektu wafla", która zapewnia lepszą ochronę kostki i ścięgna Achillesa. Ulepszona rozciągliwość w pionie dodatkowo zwiększa komfort i dopasowanie. Noszony przed ćwiczeniami mankiet pobudza przepływ krwi i przygotowuje mięśnie i umysł do wysiłku. Podczas treningu i wyścigów szybkoschnąca tkanina tłumi wibracje, aby ograniczyć uszkodzenia mięśni, zmniejszyć ból i opóźnić zmęczenie, jednocześnie zmniejszając gromadzenie się kwasu mlekowego. Udowodniono naukowo, że opaski na łydki przekładają się na lepsze funkcjonowanie układu trawienia, który jest narażony na dysfukcje po długotrwałym wysiłku.

Specjalna zakładka na kolano (K-Protect) została zaprojektowana, aby zmniejszyć wstrząsy i dyskomfort wokół kolana. Natomiast zupełna nowość w tej odsłonie to Fibular Stripes, czyli dodatkowe paski odpowiedzialne za polepszone głębokie czucie, dzięki czemu można poruszac się z większą kontrolą i stabilnością, co przekłada się na mniej urazów skrętnych. Na łydce umieszczono odblaskowe logo.

  • Kolor: Biały / Czarny
  • Waga: 34 g

Cechy szczególne

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych opinii

2023-12-11 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01