Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

CEP Opaski na łydkę Ultralight Pro 2.0 Męskie Czarne

CEP Opaski na łydkę Ultralight Pro 2.0 Męskie Czarne

159.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Zobacz również

17.00zł   19.00zł

14.00zł   16.00zł

45.00zł   59.00zł

Opis

CEP Opaski Na Łydkę Ultralight Pro 2.0. 

Wyposaż się w ULTRALEKKIE OPASKI KOMPRESYJNE i osiągnij swój rekord życiowy! Bez względu na to, jak wysokie są letnie temperatury, te nogawki są niezwykle wygodne w noszeniu dzięki ultralekkiemu, ultra cienkiemu i wysoce oddychającemu materiałowi. Łączą zalety kompresji z wyjątkowym komfortem podczas upałów.

Poprawione krążenie = zwiększona wydajność mięśni

Kompresja medi w ULTRALEKKICH OPASKACH KOMPRESYJNYCH poprawia przepływ krwi. Twoje mięśnie szybciej dostają potrzebne składniki odżywcze, co ułatwia usuwanie mleczanów. Pomaga to osiągnąć pełny potencjał wydajności pod względem szybkości i wytrzymałości, co daje wyraźną przewagę.

Zredukowane wibracje mięśni dla efektywnego wykorzystania mocy


Efektywność to docelowe wykorzystanie mocy. Ultralekkie opaski na łydki tłumią niepożądane wibracje mięśni łydek i zapewniają większą moc podczas ruchu do przodu.

Biegnij i poczuj się dobrze podczas upałów


Tkanina opasek kompresyjnych do biegania ma wszystkie cechy, których potrzebujesz w letnie miesiące. Jest niezwykle lekka, cienka i oddychająca. Zapewnia również niezbędną stabilność dzięki technologii Smart Carbon ze zintegrowanymi włóknami węglowymi.

Skorzystaj z aktywującego działania męskich ULTRALEKKICH OPASEK KOMPRESYJNYCH - aby osiągnąć maksymalną wydajność w upalne letnie dni!

Skład:77% polyamide, 23% spandex

Rozmiary


obwód łydki:

  • 32 - 38 cm = rozmiar III
  • 39 - 44 cm = rozmiar IV
  • 45 - 50 cm = rozmiar V

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Inni kupili również: