Mój koszyk

0

Łączna wartość

0.00zł

Yonex SHB PC 65 Z3 Wide Navy Blue
Yonex SHB PC 65 Z3 Wide Navy Blue
Yonex SHB PC 65 Z3 Wide Navy Blue
Yonex SHB PC 65 Z3 Wide Navy Blue
Yonex SHB PC 65 Z3 Wide Navy Blue

Yonex SHB PC 65 Z3 Wide Navy Blue

buty do badmintona | SHB65Z3W NVB

500.00zł -33% Wyprzedaż SCD ? 749.00zł

Inne kolory

Yonex SHB PC 65 Z3 Wide White / Orange

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja produktu

Pełna specyfikacja

Opis produktu

Nowe buty do badmintona marki Yonex, które poprawiły komfort, dopasowanie i przyczepność, dzięki czemu możesz szybko i płynnie poruszać się po boisku. Są tak lekkie, że można zapomnieć, że ma się je na nogach. Wersja "Wide" przygotowana specjalnie z myślą o graczach posiadających szersze stopy.

Nowy model łączy ulepszone wygodne dopasowanie i zwiększoną przyczepność podczas nagłych ruchów pionowych, poziomych i ukośnych. Aby uzyskać lepsze dopasowanie tego wszechstronnego modelu, do klasycznej konstrukcji ze skóry syntetycznej wprowadzono nową bezszwową cholewkę i boczną powłokę.

Technologie:

SEAMLESS UPPER - Wykorzystując jeden kawałek cholewki z syntetycznej skóry na palcach i w środkowej części, dopasowanie jest wzmocnione, a niepożądane obciążenie jest złagodzone.

FEATHER BOUNCE FOAM - Lekki, odpychający materiał stworzony, aby wspierać zwinną, szybką pracę nóg. 8% lżejszy, generując 20% więcej odpychania niż poprzedni model.

RADIAL BLADE SOLE - Zaprojektowany dla pewności w zmianie kierunku. Nowy wzór podeszwy zwiększający przyczepność w pionie, ruchy poziome i ukośne.

POWER CUSHION - Poduszka YONEX Power Cushion absorbuje wstrząsy, a następnie odwraca energię uderzenia, zapewniając płynne przeniesienie do następnego ruchu. W porównaniu z uretanem, konstrukcja YONEX Power Cushion zapewnia 3 razy większą moc pochłaniania wstrząsów. Po upuszczeniu z 7 m nad arkusz Power Cushion jajko odbije się o 4 m bez uszkodzeń.

POWER CUSHION + - Surowe jajko można zrzucić z wysokości 12 metrów nad matą POWER CUSHION+, odbijając się na wysokość 6 metrów bez pękania.

DOUBLE RUSSEL MESH - Double Raschel Mesh to ultracienka siatka, która jest niezwykle lekka i trwała. Zapewnia ośmiokrotnie większą wymianę powietrza w celu uwolnienia wilgoci niż zwykła tkanina siateczkowa.

POWER GRAPHITE SHEET - Pod środkową częścią podeszwy umieszczona jest grafitowa płytka, która zwiększa stabilność i zmniejsza wagę buta.

POWER GRAPHITE LITE - Super lekka grafitowa płytka jest umieszczona pod środkową częścią stopy, aby zwiększyć stabilność i zmniejszyć wagę buta.

LATERAL SHELL - Boczna skorupa umieszczona na zewnętrznej stronie przedniej części stopy zapobiega przesuwaniu się na krawędzi podeszwy. Zmniejsza utratę mocy, zwiększa reakcję pracy nóg i tworzy płynne, płynne i ofensywne ruchy stóp.

SYNCHRO-FIT INSOLE - Nowa konstrukcja wkładki YONEX Synchro-Fit umożliwia bliższe dopasowanie buta do stopy, utrzymując utratę mocy do absolutnego minimum, aby uzyskać płynniejszy ruch i szybszą pracę nóg. W porównaniu z konwencjonalnym obuwiem, obszar środkowy do pięty na wkładce jest uniesiony, aby zapewnić bliższe dopasowanie między butem a stopą. Mocniejsze dociśnięcie pięty do wkładki zmniejsza szczelinę między butem a stopą, poprawiając komfort i zapewniając, że stopa nie ślizga się do przodu wewnątrz buta.

TOE ASSIST SHAPE - Konstrukcja zorientowana na palce, która zmniejsza nacisk w dużym palcu, a także zapewnia lepsze wsparcie w śródstopiu i pięcie, zapewniając stabilne dopasowanie. Zmniejszona jest utrata mocy, co pozwala na szybką pracę nóg.

ROUND SOLE - Okrągła podeszwa YONEX została zaprojektowana, aby zapewnić wszechstronne wsparcie dla szybkiej i płynnej pracy nóg. Okrągła podeszwa zapewnia płynne ruchy i przenoszenie maksymalnej energii.

Specyfikacja techniczna Yonex SHB PC 65 Z3 Wide Navy Blue

Gracz: profesjonalny
Kolor: granatowy, niebieski

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych opinii

2024-07-25 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01