Mój koszyk

0

Łączna wartość

0.00zł

Yonex SHB PC 65 Z3 Black / Gray
Yonex SHB PC 65 Z3 Black / Gray
Yonex SHB PC 65 Z3 Black / Gray
Yonex SHB PC 65 Z3 Black / Gray
Yonex SHB PC 65 Z3 Black / Gray
Yonex SHB PC 65 Z3 Black / Gray

Yonex SHB PC 65 Z3 Black / Gray

buty do badmintona | SHB65Z3 BKGR

589.00zł SCD ? 649.00zł

Inne kolory

Yonex SHB PC 65 Z3 C-90 Natural

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja produktu

Pełna specyfikacja

Opis produktu

Nowe buty do badmintona marki Yonex, które poprawiły komfort, dopasowanie i przyczepność, dzięki czemu możesz szybko i płynnie poruszać się po boisku. Są tak lekkie, że można zapomnieć, że ma się je na nogach.

Nowy model łączy ulepszone wygodne dopasowanie i zwiększoną przyczepność podczas nagłych ruchów pionowych, poziomych i ukośnych. Aby uzyskać lepsze dopasowanie tego wszechstronnego modelu, do klasycznej konstrukcji ze skóry syntetycznej wprowadzono nową bezszwową cholewkę i boczną powłokę.

Technologie:

SEAMLESS UPPER - Wykorzystując jeden kawałek cholewki z syntetycznej skóry na palcach i w środkowej części, dopasowanie jest wzmocnione, a niepożądane obciążenie jest złagodzone.

FEATHER BOUNCE FOAM - Lekki, odpychający materiał stworzony, aby wspierać zwinną, szybką pracę nóg. 8% lżejszy, generując 20% więcej odpychania niż poprzedni model.

RADIAL BLADE SOLE - Zaprojektowany dla pewności w zmianie kierunku. Nowy wzór podeszwy zwiększający przyczepność w pionie, ruchy poziome i ukośne.

POWER CUSHION - Poduszka YONEX Power Cushion absorbuje wstrząsy, a następnie odwraca energię uderzenia, zapewniając płynne przeniesienie do następnego ruchu. W porównaniu z uretanem, konstrukcja YONEX Power Cushion zapewnia 3 razy większą moc pochłaniania wstrząsów. Po upuszczeniu z 7 m nad arkusz Power Cushion jajko odbije się o 4 m bez uszkodzeń.

POWER CUSHION + - Surowe jajko można zrzucić z wysokości 12 metrów nad matą POWER CUSHION+, odbijając się na wysokość 6 metrów bez pękania.

DOUBLE RUSSEL MESH - Double Raschel Mesh to ultracienka siatka, która jest niezwykle lekka i trwała. Zapewnia ośmiokrotnie większą wymianę powietrza w celu uwolnienia wilgoci niż zwykła tkanina siateczkowa.

POWER GRAPHITE SHEET - Pod środkową częścią podeszwy umieszczona jest grafitowa płytka, która zwiększa stabilność i zmniejsza wagę buta.

POWER GRAPHITE LITE - Super lekka grafitowa płytka jest umieszczona pod środkową częścią stopy, aby zwiększyć stabilność i zmniejszyć wagę buta.

LATERAL SHELL - Boczna skorupa umieszczona na zewnętrznej stronie przedniej części stopy zapobiega przesuwaniu się na krawędzi podeszwy. Zmniejsza utratę mocy, zwiększa reakcję pracy nóg i tworzy płynne, płynne i ofensywne ruchy stóp.

SYNCHRO-FIT INSOLE - Nowa konstrukcja wkładki YONEX Synchro-Fit umożliwia bliższe dopasowanie buta do stopy, utrzymując utratę mocy do absolutnego minimum, aby uzyskać płynniejszy ruch i szybszą pracę nóg. W porównaniu z konwencjonalnym obuwiem, obszar środkowy do pięty na wkładce jest uniesiony, aby zapewnić bliższe dopasowanie między butem a stopą. Mocniejsze dociśnięcie pięty do wkładki zmniejsza szczelinę między butem a stopą, poprawiając komfort i zapewniając, że stopa nie ślizga się do przodu wewnątrz buta.

TOE ASSIST SHAPE - Konstrukcja zorientowana na palce, która zmniejsza nacisk w dużym palcu, a także zapewnia lepsze wsparcie w śródstopiu i pięcie, zapewniając stabilne dopasowanie. Zmniejszona jest utrata mocy, co pozwala na szybką pracę nóg.

ROUND SOLE - Okrągła podeszwa YONEX została zaprojektowana, aby zapewnić wszechstronne wsparcie dla szybkiej i płynnej pracy nóg. Okrągła podeszwa zapewnia płynne ruchy i przenoszenie maksymalnej energii.

Specyfikacja techniczna Yonex SHB PC 65 Z3 Black / Gray

Gracz: profesjonalny
Kolor: czarny, szary

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych opinii

2024-07-16 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inni kupili również