Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Yonex SHB-86 M Pomarańczowe

-35%Wyprzedaż

289.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

445.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Gracz: profesjonalny

Opis

Najnowszy model firmy Yonex. But uzbrojony w Heksagrip Sole, czyli system stworzony dla pewnej pracy stóp, plastry Hexagrip są wykonane z nowego materiału zapewniającego o 3% lepszą przyczepność i o 20% lżejszego niż zwykły materiał.

Opis produktu

  • idealne obuwie do uprawiania sportów halowych
  • cholewa butów wykonana z wysokiej jakości skóry syntetycznej, która zapewnia trwałość i komfort
  • ergonomiczny kształt Ergoshape w przedniej części buta zapewnia komfort palców oraz przedniej części stopy
     

3-warstwowy Power Cushion™
W porównaniu do systemu Power Cushion, który punktowo absorbuje energię na swojej powierzchni, nowy 3- warstwowy Power Cushion pochłania uderzenie poprzez trzy warstwy materiału. Twardy wierzch i spód konstrukcji absorbuje o 30% więcej "negatywnej energii”dla większego komfortu i o 5% przyspiesza transfer energii wspomagając kolejny ruch. Miękka wewnętrzna warstwa szybko powraca do swojego kształtu po absorpcji energii,  konwertując ją następnie na siłę pomagającą graczom w kolejnych ruchach.Hyper msLite
Zastosowanie materiału Hyper msLite zredukowało wagę podeszwy wewnętrznej o 10% w stosunku do wcześniejszej z wykorzystaniem materiału "Super msLite". Hyper msLite charakteryzuje się doskonałym komfortem i wytrzymałością.

Round Sole™
Technologia Round Sole™ zapewnia komfort i maksymalny transfer energii ciała na kolejny ruch. Zaokrąglona podeszwa z przodu i tyłu buta wspomaga szybkość i łagodną pracę stóp, zapobiega utracie energii oraz pozwala utrzymać stopę w bezpiecznej pozycji wewnątrz buta.Power Cushion Insole CF
Zapobiega przesunięciom stopy wewnątrz buta. Chroni przed utratą energii, która jest szybciej i pełniej transferowana na kolejny ruch.

Ergoshape
Ergonomiczny kształt przedniej części buta zapewnia komfort palcom oraz przedniej części stopy.

Hexagrip
Umieszczone na podeszwie plastry Hexagrip zostały stworzone dla stabilnej pracy stóp i wykonane z nowego materiału, który zapewnia o 3% lepszą przyczepność i jest o 20% lżejszy od zwykłego materiału. Gumowa podeszwa dodatkowo wykonana w systemie "non marking" czyli nie brudzi podłoża.

 

Rozmiarówka butów

 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2014-03-16

Yonex SHB-86 M Pomarańczowe

W porównaniu z tańszymi modelami zdecydowanie twardszy i wykonany z lepszych materiałów. W tym modelu bardzo dobra amortyzacja i równowaga między butem twardym, a dającym komfortowe odczucia. Określiłbym go jako dynamiczny model z uwagi na lekko podniesioną piętę, przez co ciężar ciała skierowany do przodu - lekko wymuszona pochylona pozycja. Nie rozbija się po dłuższym użytkowaniu - nawet intensywnym. Zawodniczy but w przystępnej cenie godny polecenia. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

, 2013-05-13

Yonex SHB-86 M Pomarańczowe

Bardzo dobry model wybierany przez najlepszych zawodników na świecie , m.in. Taufika Hidayata. Buty są miękkie, co sprawia , że zawodnik czuje się w nim bardzo komfortowo, a podeszwa bardzo dobrze amortyzuje lądowania.

Inni kupili również: