Mój koszyk

0

Łączna wartość

0.00zł

Mizuno Wave Stealth V White  / Black / Lemon Chrome
Mizuno Wave Stealth V White  / Black / Lemon Chrome
Mizuno Wave Stealth V White  / Black / Lemon Chrome
Mizuno Wave Stealth V White  / Black / Lemon Chrome
Mizuno Wave Stealth V White  / Black / Lemon Chrome

Mizuno Wave Stealth V White / Black / Lemon Chrome

buty do badmintona | X1GA180013

379.00zł -44% Wyprzedaż SCD ? 679.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja produktu

Pełna specyfikacja

Opis produktu

Najwyższej klasy buty halowe serii Mizuno Wave Stealth. Rowki Dynamotion Flex zapewniają zwiększoną elastyczność przodostopia i maksymalny kontakt z podłożem, a wkładka SR Touch umożliwia wybuchowe wypychanie. Nowe funkcje obejmują zewnętrzny licznik przechyłu dla maksymalnej stabilności, a trójosiowa siatka podtrzymująca zapewnia stopie oddychanie przy jednoczesnym zachowaniu dobrego dopasowania.


 

Technologie: 

Mizuno Wave Technology
Technologia Wave narodziła się podczas badań inżynierów Mizuno nad siłami przyrody. Obserwując zależność fal dźwiękowych i fal pływów morskich, zauważyli szybkość rozprzestrzeniania się energii. Zainspirowani prostotą a zarazem skutecznością natury stworzyli pierwszą i najbardziej efektywną mechaniczną podeszwę - Mizuno Wave.
 
Dynamotion Fit
Najlepsze obuwie to obuwie, które pozwala na wykorzystanie przez ciebie pełnię twoich naturalnych zdolności i możliwości. Technologia Dynamotion Fit pracuje razem z twoim ciałem. Kiedy inżynierowie Mizuno badali zależności ruchów mięśni i skóry na stopie podczas biegu, odkryli możliwość zaprojektowania górnej części buta odzwierciedlającej ruch stopy tak, aby buty czuło się niemal jako drugą skórę. To odkrycie zapoczątkowało technologię Dynamotion Fit.

Zaczynając od pięty, przez środek buta, aż do czubków palców Dynamotion Fit zachowuje się tak jak twoja stopa. Pozwalają na to najlepszej jakości miękkie i elastyczne materiały zastosowane w obuwiu. Flex Eyelets pomaga bezpiecznie trzymać dolną część w stabilnej pozycji, a górną swobodnie rozciągać i kurczyć w zależności od potrzeb. Stretch Mesh eliminuje odbijanie i naciski podczas biegu, które w wielu przypadkach powodują odciski na stopach, sprawiające dyskomfort i niechęć do dalszych treningów. Synergia twoich stóp i Dynamotion Fit pozwoli tobie na zostanie najlepszym biegaczem, jakim tylko możesz być.

AP+
Nowe komponenty w wyściółkach butów Mizuno zapewniają lepszą amortyzację oraz trwałość obuwia.

AIRmesh
Powłoka zapewniając najbardziej komfortowe oddychanie i wygodę górnej części buta.

Removable INSOCK
Anatomicznie formowane wkładki zapewniają makymalny komfort, amortyzację i trwałość

Cechy szczególne

Specyfikacja techniczna Mizuno Wave Stealth V White / Black / Lemon Chrome

Waga buta [g]: 340
Gracz: zaawansowany, profesjonalny
Kolor: biały

Opinie (1)1
0
0
0
0
Opinie nie są weryfikowane ?

Rewelacyjny

5 / 5

Najtrafniejsze opinie

2019-06-27 od Mateusz | Opinia zaczerpnięta z Mizuno Wave Stealth V White / Reflex Blue

Buty użytkuję od trzech tygodni i jestem bardzo zadowolony. Stabilizacja i komfort użytkowania na świetnym wysokim poziomie. Materiały użyte w przedniej części butów są bardzo trwałe nie wycierają się co w badmintonie czy squash-u jest zjawiskiem normalnym. Stopa jest dobrze trzymana, co powoduje pewność nawet przy bardzo szybkich zwrotach. Podeszwa dobrze trzyma podłoża, a grałem na dość śliskim boisku. Z czystym sumieniem jako zawodnik grający regularnie w badmintona mogę polecić te buty. Świetna proporcja między jakością a ceną.

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Mizuno