Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Head Djokovic 12R Monstercombi Black/White

-32%Wyprzedaż

Head Djokovic 12R Monstercombi Black/WhiteHead Djokovic 12R Monstercombi Black/WhiteHead Djokovic 12R Monstercombi Black/WhiteHead Djokovic 12R Monstercombi Black/White

319.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

469.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Kieszeń na buty: Tak
  • Pasek na ramię: Nie
  • Ilość komór głównych: 3
  • Worek na buty: Nie
  • Ilość Rakiet: 12
  • Szelki / Plecak: Tak

Opis

Elegancka i wysokiej jakości torba Djokovic 12R Monstercombi to styl i wystarczająca ilość miejsca na sprzęt. Trzy przegrody główne, dwie wewnętrzne i dwie zewnętrzne kieszenie na akcesoria, oraz wbudowana przegroda na obuwie, sprawią, że na nic nie zabraknie miejsca. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, z elementami nawiązującymi do kolekcji SPEED. Do budowy torby wykorzystano najnowsze technologie, takie jak CTT+, która ochroni sprzęt przed ekstremalnymi temperaturami. Torbę możesz nosić przerzuconą przez ramię, albo jako plecak. Nie bądź zdziwiony jeśli zobaczysz tą torbę na ramieniu Novaka, przecież to jego logo i autograf na torbie. Wyjątkowy styl gry Novaka zainspirował wygląd serii, która znalazła odzwierciedlenie również na rakietach SPEED. 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Magdalena, 2018-04-04

Head Djokovic 12R Monstercombi Black/White

prezent na urodziny dla męża - zapalonego gracza w squasha, duża i pojemna z miejscem na buty, rakiety, ręcznik, wodę, ubrania na przebranie, wszystko się mieści bez problemu. Mąż zachwycony. Ja też, bo ta torba jest po prostu bardzo estetycznie wykonana i ładna.

Zigi, 2017-06-30

Head Djokovic 12R Monstercombi Black/White

Kupiłem ją dla Syna na urodziny, bo się bydle z niego zrobiło. Świetna zarówno na squash jak i tenisa. Dla kobiet chyba delikatnie za duża, ale jak któraś jest tyle pro, żeby taką dużą potrzebować, to da radę - Żona nie wyrabia - nie urosła do noszenia na plecach. Butów ze zdjęcia oczywiście w środku nie było, a szkoda ;-)