Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

title border

Testuj rakiety badminton przed zakupem

Testowanie rakiet - 4 dni: przed wysłanie rakiety wymagamy wpłaty kaucji w wysokości 50% ceny detalicznej (sugerowanej) nowej rakiety. Rakiety testujesz przez 4 dni od momentu ich otrzymania.
Przykład: jeśli testery otrzymałeś w poniedziałek, to należy je odesłać w piątek. Jeśli otrzymasz je w czwartek to odsyłasz je w poniedziałek.
Przy wypożyczeniu rakiety należy zakupić również "Odesłanie rakiety" - 15zł  lub "Zwrócę osobiście lub własnym kurierem" - Na 4 dzień (roboczy) od momentu otrzymania testera, przyjedzie do Ciebie kurier po odbiór testerów. Kurierowi przekazujesz testery i otrzymujesz potwierdzenie nadania paczki. Kurierowi przy odsyłaniu testerów już nic nie płacisz.

Pokaż filtry

Ukryj filtry


aktualnie brak produktów dla wybranych kryteriów