Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

-24%promocja

249.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

329.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Założony naciąg: tak
  • Produkcja: Tajwan
  • Seria: NanoRay
  • Waga: 4U
  • Grip: G4
  • Pokrowiec: pełny

Zobacz również

Opis

60 FX to najnowsza propozycja od Yonex z serii Nanoray.  Rakieta zapewnia zwiększoną moc i kontrolę kierunku, a to wszystko za sprawą przełomowej technologii materiałowej znanej od niedawna pod nazwą Light Feel Carbon Neo.  W najnowszym modelu Yonex użył cząsteczki gumy z materiałem grafitowym, dzięki czemu można stworzyć elastyczne, ale mocne połączenie. Yonex Nanoray 60 Fx to rakieta ze średnim flexem, odpowiednia dla graczy ceniących maksymalną kontrolę uderzenia. 

FLEX         Średni
RAMA              Graphite
SHAFT      Graphite, NANOMESH + CARBON NANOTUBE
WAGA/GRIP 4U/G4 (83g)
KOLOR         Black/White
POKROWIEC Pełny

New Built In T-Joint

New Built In T-Joint

Łączenie trzonu z głowicą (T-Joint) wykonane z żywicy epoksydowej, poprawia parametry ramy, dzięki zmniejszeniu rozmiaru i wagi oraz zwiększa jej stabilność.

Nanomesh plus Carbon Nanotube

Nanomesh plus Carbon Nanotube

Zwiększają siłę zamachu, wytrzymałość i odporność na uderzenia. W wyniku połączenia nano-rurek z gumożywicą powstałą wyjątkowa konstrukcja rakiety z lekką głowicą, dzięki czemu każdy zamach jest łatwiejszy i szybszy.

Isometric

Isometric

Izometryczny kształt głowicy zwiększa obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych. Rakieta z izometryczną główką posiada większy tzw. sweetspot (obszar gdzie uderzenie jest najsilniejsze i najbardziej stabilne). Technoogia znacznie ogranicza liczbę niecentrycznych trafień i ich niekorzystne efekty.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2018-02-18

Yonex Nanoray 60 FX

To już moja kolejna rakieta Nanoray. Wykonanie zgodne ze standardami Yonex. Jak na razie jest OK.