Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Yonex Nanoray 20 White/Gold

-22%promocja

Yonex Nanoray 20 White/GoldYonex Nanoray 20 White/GoldYonex Nanoray 20 White/GoldYonex Nanoray 20 White/GoldYonex Nanoray 20 White/GoldYonex Nanoray 20 White/Gold

148.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

189.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Założony naciąg: tak
  • Produkcja: Tajwan
  • Seria: NanoRay
  • Waga: 3U
  • Grip: G3
  • Pokrowiec: 3/4

Zobacz również

339.00zł   400.00zł

Opis

BŁYSKAWICZNY ZAMACH Z NOWĄ AERODYNAMICZNĄ RAMĄ

Najnowsza seria rakiet Yonex z lekką głowicą, NANORAY zapewnia szybki i kontrolowany zamach dzięki zastosowaniu nowej aerodynamicznej ramy rakiety. NANORAY zaprojektowana jest dla graczy,którzy zmuszają swoich przeciwników do szybkiej gry obronnej z głębi kortu.

Minimalna siła naciągu 8.5kgf

Maksymalna siła naciągu 10.5kgf

FLEX Elastyczna
RAMA Graphite
SHAFT Graphite, NANOMESH + CARBON NANOTUBE
WAGA/GRIP 3U/G3 (85-89g)
KOLOR White/Gold
POKROWIEC 3/4

NANOMESH + CARBON NANOTUBE

NANOMESH + CARBON NANOTUBE - Nowe technologie YONEX zastosowane w głowicy oraz shafcie rakiet serii Nanoray, znacznie zwiększają ich siłę zamachu,wytrzymałość i odporność na uderzenia. W wyniku połączenia nano-rurek z gumożywicą, tworzy ona wyjątkową konstrukcję rakiety z lekką głowicą dzięki czemu każdy zamach jest jeszcze łatwiejszy i szybszy.

ISOMETRIC

Izometryczny kształt głowicy rakiety maksymalizuje obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych, tym samym powiększa pole aktywnego trafienia nawet dla niecentrycznych uderzeń.

AERO + BOX Frame

Łączy w sobie szybki zamach dokładne uderzenie oraz solidne uczucie.

Built-in T-Joint

Wtopiony w warstwy grafitu, w miejscu gdzie głowica łączy się z shaftem dostarcza mocnego połączenia odpornego na skręcanie.

 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2014-03-28

Yonex Nanoray 20 White/Gold

Jest to dobra propozycja dla osób, które zaczynają przygodę z badmintonem. Fabrycznie założony naciąg BG55 jest twardszy niż w rakietach za 60-80zł, nie ma uczucia, że mamy w rękach "katapultę", przez co kontrola lotki jest lepsza. Sam naciąg jest bardzo trwały. Co do balansu, to rakieta szczególnie podczas gry wydaje się jednak lekko lecieć na główkę (choć porównując ją np. z Voltric 5 jest łatwiejsza w manewrowaniu i faktycznie widać różnicę w balansie). Ogólnie nie jest to super lekka "szabelka" typowo do gry obronnej. Smecz trafiony w punkt, z dobrym timingiem potrafi zaskoczyć przeciwnika. Podsumowując: jeśli złapaliście badmintonowego bakcyla i szukacie rakiety na początek, to mogę ją śmiało polecić. Umożliwia poprawny start i jest rozwojowa. Nie ma sensu szukać wśród najtańszych propozycji (szybko pękają naciągi, które w dodatku są zdecydowanie za miękkie, łamią się rączki i zdarzają inne dziwne rzeczy).

, 2013-09-18 | Opinia zaczerpnięta z Yonex Nanoray 20 White/Lime

Yonex Nanoray 20 White/Lime

Ta paletka jest mega planuje ją kupić jedna z najlepszych jakie widziałem a gram w badmintona już z 5 lat więc się znam na paletkach i tak krótko gram są ludzie którzy po 20 lat grają ale wogule pletki YONEX są liderem i mimo, że płaci grubą kasę zawodnikom na całym świecie za granie jego sprzętem to napewno jest to marka godna uwagi i produkuje dobry sprzęt (choć trochę drogi).Ale jest godny ceny :D

Inni kupili również:

44.00zł   57.99zł

27.00zł   34.00zł

19.00zł   24.00zł

19.00zł   24.00zł

19.00zł   24.00zł

109.00zł   119.00zł

50.00zł   62.00zł

125.00zł   130.00zł