Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

FZ Forza Titanium 1100

-30%promocja

174.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

249.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Założony naciąg: tak
  • Waga: 3U
  • Grip: G3
  • Pokrowiec: Brak

Zobacz również

Opis

Rakieta do badmintona FZ Forza Titanium 1100 przeznaczona jest dla graczy na różnych poziomach zaawansowania. Rama rakiety pomaga zwiększyć prędkość obrotu. W połączeniu z elastycznym shaftem stwarza zawodnikom możliwość zagrania z wielką mocą. Tytanowa konstrukcja zwiększa precyzję uderzeń. Rakieta poprawia jakość zagrań i zwiększa umiejętności graczom, którzy jeszcze nie należą do zawodników profesjonalnych.

Zastosowany tytan jest materiałem bardzo lekkim i elastycznym, odpornym na korozję. Znany jest jako pierwiastek posiadający najwyższy stosunek wytrzymałości mechanicznej do jego niskiego ciężaru. Wytrzymałość na rozciąganie zbliżona jest do rozciągliwości stali, jednak tytan jest aż o 45% lżejszy! W połączeniu z grafitem zwiększa trwałość rakiety oraz daje nad nią większą kontrolę.

Dane techniczne:

  Model  FZ Forza Titanium 1100
 Głowica  24 T U-HM CNT W/2 Pcs. Ti.
 Shaft  24 T - CNT U-HM Graphite
 Elastyczność  Elastyczna (2/5)
 Moc  4/10
 Gracz  każdy
 Waga  ok 85 g
 Długość  675 mm
 Balans  290 mm
 Grip  G3
 Założony naciąg  tak
 Pokrowiec brak

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2014-12-30

FZ Forza Titanium 1100

REWELACJA! Rakieta jest leciutka i zarazem silna. Trafiam tam gdzie chce. Dopiero teraz zauważyłem ile zależy od rakiety. Często rakieta mi spada na ziemię, poprzednie się rysowały i zdrapywał się lakier, ten model FZF jest bardzo wytrzymały, tylko w jednym miejscu jest półmilimetrowa malutka ryska. Do tego jest naprawdę ładna i stylowa. Koledzy z treningu śmieją się że tez zmienią rakiete na Forze, bo nie jest juz ze mną tak łatwo, a wcześnej czesto ogrywali mnie jak przedszkolaka. Polecam raczej początkującym, bo sam jeszcze taki jestem, a nie wiem czy sprawdzi się w doświadczonej dłoni.