Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Yonex VOLTRIC 7 DG Black / Green

299.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

329.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Założony naciąg: tak
  • Produkcja: Tajwan
  • Seria: Voltric
  • Waga: 3U
  • Grip: G4
  • Pokrowiec: pełny

Zobacz również

329.00zł   390.00zł

199.00zł   239.00zł

Opis

Voltric 7 DG jest kombinacją niesamowitej siły i łatwości manewrowania, rakieta wprowadzi Cię na zupełnie nowy poziom gry. Lepszą kontrolę lotki zapewnia sztywna konstrukcja głowicy rakiety w jej górnej części, a cieńszy przekrój głowicy rakiet po obu jej stronach pozwala lepiej transferować energię uderzenia. Dzięki temu zyskasz maksymalną kontrolę nad mocą uderzenia. Rakieta posiada innowacyjny system - balans jest umieszczony pomiędzy górną a dolną częścią głowicy rakiety, dzięki czemu mozesz jeszcze lepiej operować swoją rakietą.  Yonex Sound Filter zapewnia mocniejszy i silniejszy dźwięk uderzenia, co powoduje, ze gra ma znacznie bardziej agresywny ton. Zmniejsza równiez wibracje - eliminuje 31% nieprzyjemnych drgań.

FLEX Średnio sztywna
RAMA High Modulus Graphite
SHAFT High Modulus Graphite
WAGA/GRIP 3U (ok. 88 g) / G 4
POKROWIEC  Pełny, z paskiem do noszenia na ramieniu

Aero + Box Frame

Aero + Box Frame

Połączenie dwóch kształtów ramy zapewnia szybki zamach, dokładność uderzenia i dobre czucie.

Tri-Voltage System

Tri-Voltage System

Tri-voltage system jest optymalnym połączeniem wagi głowicy z jej sztywnością oraz aerodynamicznym kształtem.

New Built In T-Joint

New Built In T-Joint

Łączenie trzonu z głowicą (T-Joint) wykonane z żywicy epoksydowej, poprawia parametry ramy, dzięki zmniejszeniu rozmiaru i wagi oraz zwiększa jej stabilność.

Control Support Cap

Control Support Cap

W rakiecie zastosowany został 88% węższy czubek rączki (cap), niż w standardowych ramach. Pomaga uzyskać większą kontrolę ułatwiając szybszą zmianę uchwytu i manewrowość.

Isometric

Isometric

Izometryczny kształt głowicy zwiększa obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych. Rakieta z izometryczną główką posiada większy tzw. sweetspot (obszar gdzie uderzenie jest najsilniejsze i najbardziej stabilne). Technoogia znacznie ogranicza liczbę niecentrycznych trafień i ich niekorzystne efekty.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2019-10-03

Yonex VOLTRIC 7 DG Black / Green

Rakieta bardzo dobrze wykonana, sama zaczyna wygrywać sety.

, 2019-09-26

Yonex VOLTRIC 7 DG Black / Green

Rakieta stanowi doskonały wybór dla graczy, którzy rozpoczęli swoją regularną przygodę z badmintonem całkiem nie dawno i po ograniu już niższej klasy sprzętu chcieliby zrozumieć na czym polegają różnice w klasie i cenie rakiet. Przeskok z rakiety z przedziału cenowego do 100zł (czyli dla wiekszości z nasz - takiej standardowej na której zaczynamy) jest odczuwalny. Rakieta jest świetnie wyważona, dobrze wykonana, stockowa owijka wytrzymała a firmowy naciąg powinien posłużyć przez najbliższe paręnaście treningów nie tracąc przy tym na swoich właściwościach. Do całości dorzucany jest piękny, solidny pokrowiec, który był dla mnie bardzo sporym, pozytywnym zaskoczeniem.

, 2019-08-10

Yonex VOLTRIC 7 DG Black / Green

Jest to moja druga rakieta (pierwszą była Yonex Nanoray 9). Faktycznie możliwość generowania mocy jest znacznie wieksza i to czuć od samego początku. Z drugiej strony operuję się nią jednak nieco trudniej niz Nanoray-9 i ręką jest po treningu bardziej zmęczona. Także raczej nie polecałbym jej nikomu na pierwsza rakiete - lepiej chyba wybrać jakąś bardziej wybaczającą konstrukcje

, 2019-06-15

Yonex VOLTRIC 7 DG Black / Green

Pograłem trochę tą rakietą. Dobrze leży w dłoni jest dość sztywna, ma swoją wagę - jak dla mnie to same zalety. Daje dużą kontrolę nad lotką pod siatką. W ataku również nie mam jej nic do zarzucenia. Do singla to bardzo dobra rakietą wg mnie. W deblu przyznaję, że czasami jestem "spóźniony" pod siatką, ale może to kwestia za "słabej ręki".

, 2018-12-28

Yonex VOLTRIC 7 DG Black / Green

Bardzo dobra rakieta w takim przedziale cenowym. Dobrze sprawdza się na boisku w grze singlowej czy deblowej. Można mocno uderzyć z końca boiska przy czym rakieta wydaje ładny czysty dźwięk miły dla ucha. Pod siatką również dobrze się sprawuje i imponuje swoją aerodynamicznością. Rakieta dobrze leży w ręce co sprawia, że możliwa jest dobra kontrola lotki w czasie rozgrywki. Posiada ładne czarno-zielone wykończenie. Kontakt z doradcą również zasługuje na pochwałę oraz czas realizacji zamówienia.

, 2018-10-28

Yonex VOLTRIC 7 DG Black / Green

Bardzo dobra jakość obsługi, rakieta bardzo dobrze się spisuje. Kontakt i realizacji zamówienia godna polecenia.

Inne od Yonex