Badmin.pl
Każdy kupiony produkt o wartości powyżej 50zł możesz wymienić za darmo. Wystarczy że odeślesz go do nas, a nowy produkt wyślemy do Ciebie GRATIS. KLIKNIJ NA OBRAZEK, ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI.
Status Produktu "Wysyłamy kurierem: dzisiaj", oznacza że pracownik magazynu może wysłać Twoją paczkę jeszcze dzisiaj. Status pojawia się tylko w dni robocze do godziny 17:00 (od poniedziałku do piątku). KLIKNIJ NA OBRAZEK, ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI.
Nie musisz obawiać się że kupisz produkt którego rozmiar okaże się nieodpowiedni. W naszym sklepie masz gwarancję satysfakcji z dokonanego zakupu. Dajemy Ci aż 30 dni na wymianę produktu lub jego zwrot bez podawania przyczyny. KLIKNIJ NA OBRAZEK, ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI.
Autoryzowany sprzedawca YONEXAutoryzowany sprzedawca VICTOR
  • 12 341 43 19   [pn-pt 11:00-19:00, sb 9:00-17:00]


Trenerzy i Kluby - rabaty na zakupy

Program
"www.Badmin.pl
dla  Trenerów i Klubów"


Program "www.Badmin.pl dla Trenerów i Klubów" polega na przyznaniu specjalnych cen dla osób zakwalifikowanych do programu. Klient naszego sklepu, który bierze udział w programie "Badmin.pl dla Trenerów i Klubów" po założeniu konta w naszym sklepie uzyska specjalne uprawnienia - po zalogowaniu się do sklepu produkty będą miały inne, niższe ceny, po których można dokonywać zakupów.

Na stornie produktów pojawi sie kilka cen:      
cena detaliczna (kolor niebieski - przekreślona) - sugerowana cena rynkowa
cena Badmin.pl (kolor niebieski - przekreślona) - standardowa cena w sklepie
cena specjalna (kolor czerwony)- obowiązująca członków programu

Jak zostać członkiem programu:
1. Załóż konto w naszym sklepie -  załóż konto
2. Prześlij do nas informacje o chęci przystąpienia do programu na adres: kontakt@badmin.pl . Podaj nazwę klubu w którym jesteś trenerem lub nazwę klubu który przystępuje do programu.
3. Po weryfikacji, pracownik naszego sklepu przydzieli Państwu specjalne uprawnienia - od tego czasu po zalogowaniu sie do sklepu, produkty będą dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy gorąco do współpracy.


Pozdrawiamy

Zespół Badmin.pl  


REGULAMIN

  1. Wsparciem www.Badmin.pl objęci mogą  być tylko Trenerzy lub Kluby Badmintonowe.
  2. Wsparcie Trenerów polega na przyznaniu cen specjalnych na zakup towarów oferowanych przez stronę internetową www.Badmin.pl
  3. Ponieważ ceny produktów są na najniższym możliwym poziomie, osoby zakwalifikowane do programu nie mogą korzystać z promocji: "Wysyłka Gratis",  "Kupony rabatowe",  "Karty Upominkowe", "Zawsze Taniej", "Założenie naciągu gratis".
  4. Badmin.pl zastrzega sobie prawo do swobodnej oceny przesłanych zgłoszeń.
  5. Ceny specjalne nie owiązują przy zakupie w naszym sklepie stacjonarnym. Zakupów ze zniżkami należy dokonywać wyłącznie przez sklep internetowy www.Badmin.pl
  6. Odbiór osobisty może zostać dokonany wyłącznie przez właściciela konta, z którego wpłynęło zamówienie.
  7. Ceny produktów w programie nie mogą być udostępnianie osobom trzecim.

Nieprzestrzeganie regulaminu skutkuje usunięciem konta z programu.

Kontynuuj
SKLEPY GRUPY TEVOS: Badmin.pl SquashTime DoBiegania.pl Treningowy.pl

Copyright © 2018 Badmin.pl

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. Rozumiem - zamknij