Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

ProKennex X2 9000 PRO Neon Orange/Black

-63%Wyprzedaż

199.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

539.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga: 2U
  • Grip: G3
  • Założony naciąg: tak
  • Pokrowiec: pełny

Opis

Rakieta X2 9000 PRO to rakieta przeznaczona dla zawodników preferująch ofensywny styl gry. Bardzo sztywna rama w połączeniu z zaawansowanymi technologiami zapewnia bardzo dużą moc uderzenia, dzięki zastosowaniu technologii HC2 System na którą składają się charakterystyczne wypukłe
Elementy HC2 umieszczone po obu stronach, w górnej części ramy, zwiększona została szybkość oraz Sweet Spot rakiety.  

Główka: 361cm2
Waga: 90g / 2U
Długość: 673mm
Balans: 290mm
Elastyczność [RA] : 7.5~8.0 bardzo sztywna
Pokrowiec: pełny

Hotmelt Carbon

Hotmelt Carbon to jeszcze inny proces tworzenia konstrukcji rakiety. Wykorzystuje specjalną technologię formowania grafitu, w której używa się żywicy, aby nakładane na siebie warstwy były jeszcze bardziej gładkie. To przekłada się na siłę rakiety.

HC2 System
Elementy HC2 umieszczone po obu stronach, w górnej części ramy, generują wiekszą moc uderzenia, większają szybkość aż o 6% . Ponadto, system HC2 tworzy większy sweet spot.

Nano Autocure Technology

Jedyna technologia na świecie, która w produkcji rakiet wykorzystuje tzw. proces autoklaw. Nano Autocure usuwa zanieczyszczenia i powietrze, które znajdują się pomiędzy warstwami grafitu i tworzy dzięki temu rakietę bardziej wytrzymałą a zarazem elastyczną.

Power Groove System
Dzięki zastosowaniu wklęsłego rowka w dolnej części główki wewnątrz 40T high modulus carbon matrix podwojona została siła restytucji. Dzieki czemu uzyskujemy  doskonałą stabilność i odporność na skręcanie oraz bardzo dużą mocy uderzenia.

 

 

 

 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Inni kupili również:

120.00zł   139.00zł

115.00zł   119.00zł